Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misicka22

zara9

akurát som si ťa pozrela v galerke, no ja blbana neviem ako som tam mala meno, neviem sa tam nájsť :D

prsia sme mali rovnaké pred, fakt uplne rovnaké, teraz ich mam ja menšie trošku ako ty

no som velmi zvedava na teba ako ti to sadne tých 600 ml, mne chce dať okruhle...teraz ked som pozerala babu v galerke zuleko to by mi už bolo na mna moc, no ale na každej to spraví niečo iné...nechcem ich ale až také velké, bojím sa :-/

zara9

misicka22
ja som bola tiez v r.2010 na opke :)
idem k dr.Cervenovi..
aj prvykrat som bola unho-len v PK,vtedy este operoval aj tam a mala som to blizsie,nez BB..teraz idem do BB

misicka22

zara9
Ahoj, ku komu ideš na OP?? ja som mala svoje tiež 75B, v 2010 som bola u dr. Červena v BB mam 350 Ml, a teraz mi navrhol 600 ml, no ja sa trochu bojím tej velkosti...hlavne že bude problém kupiť normálnu podprsenku a že na mne budu fakt velké, no verím mu, termín mam v maji 2014

zara9

barboraF
ja mam teraz 75D kosik mam 375ml a svoje som mala 75B..o tyzden idem na reopku-610 ale anatom. a dr.vravel,ze budem mat E

barboraF

Lilienka10
Myslis,ze to bude len decko? To nic moc s doktorom sme stale kecali o 5kach ale mam pocit ze budu mensie :-/

zara9

Ahojte,ja som mala ist na reopku zajtra,ale rano mi volali,ze to musia prelozit..takze idem az o tyzden-24.10. :(
teraz mam 375 gulate ES a budem mat 610 anatomicke..idem k dr.Cervenovi..ide este niekto z vas vtedy?

Susy1982

Assabloy
kazdym dnom bude o kusok lepsie,ked si zaspominam na seba tak si pametam ze som sa sprchovala iba od pasa dole viac ako 2 tyzdne po op a k ranam som si nepripustila ziadnu vodu,je to riziko lahko sa vodou moze este nie zahojene miesto infikovat a potom to pobolieva,je lepsie rany iba prelepovat a okolie vlhc. obruskom poutierat...ja som rez na prsnej ryhe vobec necitila a nemla som nijaky problem...

barboraF

All
baby? Vobec neviem ake prsia mam ocakavat:-D Mam svoje trojky a implantat mam navrhnuty 515ml anat.VP bude z toho aspon E kosik??