Herpes-pomóóóc-ako ho čím skor poraziť???

purblanka

pery mám hrozné,..............dala som si framykoin,veľmi som ich mala suché,a už mi je lepšie.Ale sú hnisavé a cítim akoby tá horná pera meravela.Hanbím sa ísť aj von,som rada, že mám dnes voľno.

purblanka

dakujem všetkým za rady:)-inak,vôbec som nič necítila,že by sa mi robil herpes,ale cítila som akoby horúčku v tvári.

purblanka

áno,mám oslabenú imunitu,a málo spím-a stresu mám habadej-no čo robiť-ústa už mám také navreté,no hrúza:(

kikuuusik

Na noc si skús na kútik dať trochu zubnej pasty. Nezmizne síce rýchlo, ale pasta ho aspon vysuší :) vela stastia

bmw

načo potierať? treba riešiť pôvodcu herpesu a tou je imunita na nič, kúp si hlivu a hotovo, čo si tu budeš krepé maste dávať

slnecnica24

ahojky... mne sa dost casto robievali herpesy, ale kamoska mi poradila masticku herpesin... tu si nanesies, ked citis jemne palenie na pere a to okamzite zastavi tvorbu herpesu... viem, ze teraz ti to uz nepomoze, budes to musiet nejak vydrzat... mne sa tak pred styroma mesiacmi spravili herpesy na celych ustach... vyzerala som strasne, cele usta som mala napuchute, bolelo ma to nenormalne a nemohla som ani jest, no a herpesin som nemala, ani som nemala moznost sa k nemu nejako dostat, lebo som v zahranici... ale urcite si ten herpesin zabezpec a maj ho stale pri sebe pre pripad potreby =) skore uzdravenie prajem