Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

jessulik

no tak sa posnažím aj ja aby som zajtra nezaostala ani ja:)a to pitie to je v poslednom čase katastrofa.ledva pijem vodu.pritom som si už nejaký čas odvykla od sladených nápojov.nepijem ich ani teraz ale tie energy drinky to by som mala nejak vynechať a vrátiť sa k vode a podstivo.zajtra budem dbať aj na pitný režim slubujem:)

zuzic

mno vidis:) ani mne ten rozvrh nevyjde:)
u mna by to malo byt takto:
ranajky o pol siedmej, desiata neviem to na hodiny ale cez druhu prestavku v skole, ovocie cez stvrtu prestavku, obed o tristvrte na dve a vecera a piatej:)
co bude to neviem podla toho co mama navari takze asi tak...
ja sa zas nevidim ako vecera:)) som vzdy najedena este od obeda takze neviem...
ale zvladneme nech sa ti mozem zajtra pochvalit:DD

jessulik

no ako sa tak na svoj rozvrh pozerám už sa vidím ako neviem jesť ráno o 7.00.to nebude lahké.vtedy pijem kávu a ja sa prebúdzam až po káve:) no ale inak to nevýde na 5 jedál.

jessulik

a preboha čo sa týka takých výčitiek to je fakt prehnané.nesmieš mať výčitky kôli kratšej prechádzke:) ja som sa neprechádzala a výčitky nemám len kôli jedlu:)

jessulik

malo by to byť o:
7.oo-raňajky,
10.oo-desiata
13.00-obed
16.00-olovrant
19.00-večera
raňajky nejaký chlebík s maslom a zeleninou,olovrant nejaké ovocie,obed riadne čo navarím,olovrant nejaký jogurt,večera hm..s tou mám problém.neviem asi by sme mali niečo lahké.čo ja viem.

zuzic

mno a u mna tiez nemuselo byt:( ibaze ja som isla sa prechadzat a ani to som dlho nebola nevydrzala som od tepla a nebolo mi dobre tak som sila po polhodke domov a potom som zas mala vycitky ze som mala este ostat...ale treba pozerat do buducna:) takze co mas zajtra na plane? myslim ako jedlo:) ako to mas vlastne rozvrhnute?:)

jessulik

no veď aj ja som tak:) dnes tá zmrzlina nemusela byť a hlavne nie také množstvo čo som zjedla.potom som bola v záhrade a aspoň som sa pri sadení rozhýbala trocha:)

zuzic

jessulik my sme si v tolkych veciach podobne:) presne ani ja to neivem ovplyvnit nemylsim na nic ale jednoudcho idu same aj ked robim inu cinnost tak mi to same pride ze toto si nemala...

jessulik

tie výčitky ani ja neviem nejak obmedziť v poslednom čase.ja viem že by som nemala mať lebo to nie je dobré ale predsa ich mám.

jessulik

zajtra to už pôjde dúfam aj mne no vo štvrtok zas nie lebo musím ísť na krv a aj na vyšetrenia takže raňajky zase nebudú.potom budem príliž hladná na to aby som sa až tak kontrolovala:( ale pokúsim sa.a aký je ten neobyčajný deň?