Manzel nepotrebuje sex

Príspevok v téme: Manzel nepotrebuje sex
milusca

Vzdy to tak bolo, odkedy sme spolu zacali zit. Ja to potrebujem denne, on tak raz za tyzden. Ale keby to nebolo mesiac, nicby si z toho nerobil. Spontanny sex pocas dna nehrozi. Vzdy ma odmietne. Milenku nema. Casto sa kvoli tomu nerozpravame, lebo mna to uraza a hneva. Vecne len snivam o sexe. Sme ako najlepsi kamarati, vo vsetkych oblastiach vztahu si rozumieme, len v sexe nie. Nema ziadne zdravotne problemy. Skusila som ho tri vikendy po sebe odmietat - nakoniec som neodolala a zase to bolo rano za zatiahnutymi zavesmi na 5 minut. A zistila som, ze si to ani nerobi, mal v sebe "plny zasobnik". Takto zijem uz roky - stale nadrzana, tuziaca, plna predstav, o ktorych samozrejme vie a aj tak nic. On sa radsej ide so mnou prejst alebo si so mnou rad pokeca a urobi mi vsetko, co mi na ociach vidi, len preboha od neho nemozem ziadat styk. Neurobi mi to ani rukou, pusou uz dobre tri mesiace nic. Aj som sla na dovolenku bez neho, ked som sa po par tyzdnoch vratila, nevrhol sa na mna. Odist od neho nemozem, som nezamestnana. Pracu si vsak sazmorejme hladam. Ako sa nezblaznit?

ivana45

ach, jaj, chcela som napisat:
Mohla by som za to mat Pravo prveho ponukoveho mailu, ked uz ho ty nebudes chciet.... :-)

list.

kolko frigidiek sa tu ozvalo:) dajte si inzerat ze hladate muza, co od vas nebude chciet sex, mozno sa taky najde...

ivana45

veronicca, uz davno som sa tak nepobavila. Keby bola sutaz o prispevok roka, tak by som ta nominovala. Ten seriozny rozbor na zaciatku a potom to tvoje "mimochodom...". Rozosmiala si ma.
milusca, ja som mail na tvojho chlapa chcela ako prva! Aj som sa viac "narobila" nez veronicca! MOhla by som za to mat prveho ponukoveho mailu, ked uz ho ty nebudes chciet.... :-)
Pekny vikend, nezabudnite na pusu pod rozkvitnutou ceresnou.

veronicca

Milusca, Vy sa k sebe nehodite. Ved od zaciatku mate kazdy uplne iny apetit. Casom mu aj tak budes zahybat. Budes trpiet tym, ze budes odmietana. Chlapi su zvyknuti, ze su obcas odmietnuti, ale zeny to strasne zranuje. On sa bude citit neschopny uspokojit ta.
Pises, zed si s nim, lebo si nezamestnana a on ta zivi, to nie je laska. Odpovedz si hlavne sama sebe, ci v tom chces pokracovat.
Mimochodom, prosiiiiim si na neho mail....

milusca

rada, ja menim nazory a pocity casto, tak dufam, ze nevyznievam ako taky psychopat.
Ja som s nim velmi stastna a mam taku zlu povahu, ze ked niekedy nieco nejde podla toho, ako to chcem ja, tak sa urazim.

AdamKrt, nie milenku nema.

A vcera vecer... to bolo krasne. Absolutne necakane, vzrusujuce... Nechcem rozpisovat detaily, ale vazne ked clovek na to necaka a partner ho prekvapi, je to stokrat lepsie ako ked mu dychcite za chrbtom a vyckavate.

AdamKrt

Co povie manzel na to, ked mu povies, ze nemoze byt taky sebec a musi sa trochu premoct, aby uspokojil aj Tvoje potreby. Ak mu na Tebe zalezi, mala by to byt jeho priorita...

Alebo - nema on milenku ? To by mohlo vysvetlovat nezaujem o sex, ak ho ma inde...

lienocka2808

Ahojky,milusca chcem sa spytat, ze preco si vlastne so svojim manzelom zostala, ked uz od zaciatku vam to neklapalo v sexualnej oblasti?? Neviem ti vobec poradit, lebo neviem ci by ma aj bavil taky sex, o ktorom viem,ze je z donutenia. Aj keby si mu napriklad pohrozila rozvodom, a on by sa "akoze" spamatal, tak to neni ono. MOzno by ste mohli navstivit este sexuologa, ved su nejake stimulatory libida alebo kde mu zistia ci to nema hormonalne alebo je to proste v jeho psychike a zivotnom style. A ak to nebude hormonalne, ja na mojom mieste by som od neho odisla. Sex akokolvek mozme moralizovat, je takmer zaklad. ved aj na tvojom priklade vidime, ze inak si rozumiete,ale ked tam neni sex v poriadku vsetko moze ist do...