Akeho mam gynekologa?

Príspevok v téme: Akeho mam gynekologa?
lagunasa

ahojte.
mam taky maly problem. chodila som do Trnavy k jednej gynekologicke ale zistila som ze neni dobra tak som sa prehlasila inemu doktorovi do Gyn centra. bohuzial som zistila ze ani ten neni odbornik akeho by som potrebovala. tak som si nasla ineho gynekologa, prezmenu v Bratislave, sukromnika. rok som k nemu chodila s tym ze on sam mi tvrdil ze zatial az na jeden pripad sa mu podarilo vyriesit vsetky problemy zien co mali mykozu tak ako ja. tak som si od toho slubovala vela lebo uz ma dlho trapila. ale za ten rok mi vobec nepomohol. medzitym som sa ale prestahovala do Hlohovca chcem chodit ku gynekologovi prave tu. mam uz vybrateho konkretneho doktora ale bohuzial sa ja sama musim sama odhlasit od toho mojho povodneho v TT.
no a moj problem je ze si nepametam ako sa ten doktor vola. bola som totiz u neho len asi 2x a ked som zistila aky ma pristup tak som na neho kaslala. no teraz si neviem spomenut ako sa vola. nechcem ist do toho centra len tak na blink ( lebo viem akurat kde sedel ) lebo pri mojom stasti zrovna nebude ordinovat a ako to potom vysvetlim v praci? ked som volala na informacie tak mi povedali mena doktorov ktory tam sedia ale ani jedno meno mi veru nic nehovorilo... skor mi hovori nieco ine meno gynekologa ale ten ma ambulanciu v Piestanoch... a teraz neviem ci sa ten doktor tampremiestnil a namiesto neho je tam iny alebo co...??? a dost nutne sa od neho potrebujem odhlasit lebo potrebujem ist naozaj nutne na vysetrenie.
co by ste mi poradili? ako mam zistit ako sa ten doktor vola? uz ma napadla aj taka varianta ze obvolam vsetkych tych doktorov a spytam sa ich ci som neni u nich nahlasena ako pacietka... nic ine ma nenapada. z prace nemozem len tak odist.

rew

ahoj. nemali by mat v zdravotnej poistovni zaznam o osetreni s menom lekara? ja by som mozno skusila zavolat/zajst tam..