Mala vagina?

Príspevok v téme: Mala vagina?
pupi

mam taky problem..som este panna a tak neviem ci to tak ma byt alebo nie ale aj ked si davam tampon tak ma tam vnutri nieco boli a tampon nejde dalej..ked som si skusila prstami nahmatat ci tam nieco nemam tak som zacitila taku malu akokeby hrcku..na gynde som bola ale iba sono asi pred mesiacom a povedala ze mam prist o rok..bojim sa teda sexu ze ma to bude velmi boliet a neviem co mam robit..

kvietok23

pupi, ale prvy sex zvykne boliet, teda aspon vo vacsine pripadov, ale ver mi, ze to nie je taka bolest, ktorej by sa trebalo obavat..neumiera sa na to a je to krasne :)

niekto

je na mojej odpovedi nieco nespravne ?

za to ze som chlap nemozem taketo nieco vediet? byvala mala ten isty problem mala pocit ze je moc uzka lebo si tam nevedela strcit ani prst a preto mala zbytocne stresi

kvietok23

no mila pupi, moze to byt aj tym ze si panna. ale ked pouzivas tampon, tak to neznamena, ze si ho mas zasunut az do zaludka. jednoducho len pokial ide. kym som ja bola panna tiez ma to bolievalo, ale staci si ho tam len dobre zasunut a netreba tlacit az upne hlboko :)

niekto

ono ked si tam davas tampon nie si vzrusena preto si uzka ked sa vzrusis nebude problem hlavne sa pri svojom prvom raze musis uvolnit lebo to nepojde

byvala mala nieco podoobne ale ked bola vzrusena mi bola velka ( a to niesom zle vybaveny)

hlavne nestresuj a pojde to