priateľ ma udrel

Príspevok v téme: priateľ ma udrel
comamrobit

Ahojte. Mám 16 a mám chalana s ktorýcm chodím zhruba 8 mesiacov.Naozaj ho ľúbim ale včera ma vážne sklamal. Pohádali sme sa kvôli tomu že som nemala čas lebo som šla s kamarátkami von a boli tam aj chalani. On má nhaodou videl ako som sa objala s kamratom na privitanie a už bol ohen na streche. Večer my zavolal či pôjdem von tak som súhlasila. Najprv sme sa normálne prechádzali a potom zrazu zaačal na mňa kričať že čo som tam s tým kamarátom roibla a keď som sa ho snažila ukľudniť dal mi facku, otočil sa a odišiel ani nič nepovedal. Dnes sa mi síce ospravelňoval že to prehnal ale bojím sa že to spraví znovu.

matamata

ja nehovorim ze to uznavam preboha...ale niekedy si clovek fakt zasluzi...si pôredstav ze by si bola vydata a tvoj muz ta podvadza pravidelne, zistis to napr po 2 rokoch...ty by si mu nechcela jednu dat??? ty by si este prosila o odpustenie, nie????

matamata

to bolo pre mna???

no myslim si ze ta situacia bola dostatocne vyostrena a bolo vidiet ze moj priatel to nechcel urobit..takze tak..keby chce tak to spravi hned...a nespravil :)a to som rada
jasne mozno keby som ho podviedla napr (co samozrejme nerobim ), tak vtedy by mi mozno tu facku dal..ale to je podla mna zasluzena,

matamata

ja som raz dala facku mojmu priatelovi...krical na mna a bol asi 10 cm od mojej tvare, tak som mu jednu vylepila :))) uprimne poviem, ze som cakala jednu spat, ale nestalo sa :) takze som si ho celkom dobre otestovala, ze ako sa bude spravat v krizovych situaciach :)

jajka001_

kks to jak mohli ubiť tučniaka na smrť???? to už čo má byť??? čo tým deckám dávajú niečo do jedla či čo???

uhlie

kakajka,

ja za to nemozem, ze tu comamrobit ohovara svojho priatela. Kazde fyzicke napadnutie by sa malo hlasit na policii. To, ze to neurobila znamena, ze jej facka nevadila, alebo, ze ziadnu facku nikdy nedostala. S tym totiz moze urobit nieco len policia a na to tu aj je a nie nejake unudene babenky surfujuce na internete, ktore sa hraju na spravodlive a inteligentne.

kajka01

uhlie, ty si bol asi sam tyrany svojou zenou- lebo co prispevok od teba, tam o to melies dokolecka, napriek tomu ze v teme sa riesi nieco ine

pettert

a zeny sa stazuju preto, lebo nemaju radi, ked ich muzi udieraju. Ale sa aspon nestazuju, ze sa iny stazuju, ako ty:D