Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červene vyrazky alebo bodky na penise

anonymnyman

Dobrý deň mozem používať fenistil gél na Malé červené bodky na žaludi a vnútornej ploche predkožky , tieto bodky svrbia

83peter83

Asi 3 tyzdne mam flak na zaludi, objavil sa po sexe s kondomom. Neboli nesvrbi nezvacsuje sa ale nechce zmyznut. Pouzil som framikoinovu mast a trochu to zbledlo ale to je vsetko. Co to je?

Brad

Ahojte, dufam ze mi niekto poradi. Na zaludi a predkozke sa mi objavili červene flaky, mam to uz asi 3 tyzdne, nesvrbi to, nepáli, neboli. Bol som aj u kožnej a tá mi dala na to masť ale nepomaha to. Flaky sa zväčšia pri erekcii a maju hladky povrch, inak ich vidiet ale slabsie. Dakujem za odpoved. :)

Siminko23

Zdravím.mam tiez problem.tiez mam fľaky na žalúdku ked ho stiahnem ,červene fľaky a pupaciky.a je aj dost sucha predkožka.raz som skusal nemať sex s partnerkou a bolo to lepsie.bolo tam nieco zbadat ale fakt minimum.teraz to je horšie.a skusal som vsetko.aj canestem a nic

eric13

zdravim vas,už asi 2 mesiace mam na žaludi červenu bodku a nechce zmiznuť,skušal som kanesten aj som ho močil v repikovom čaji a nič..ak tu je nejaky lekar čo mi poradi budem rad.dakujem

Halp

Cavte mám len 15 rokov a pod zaludov mám take malé biele botky vidno och iba ked stiahnem predkozku,neviem čo to je,a bojím sa to povedať rodičom poraďte mi či to je vazne a čo mám spavit aby to zmizlo prosím poraďte ďakujem :( ps: nemal som este sex

Vinny

Ja som mal tiež problem s tým a pomohla mi GUARANA.. berte ju aspon 1 mesiac, rano 2 tabletky a budete mat po probleme ;-)