Videla som ducha?

Príspevok v téme: Videla som ducha?
KATO11

Pred par dnami som isla spat neskoro. Zaspala som a snivalo sa mi nejaka hlupost. Potom som si uvedomila ze vsetko je to sen ja lezim v posteli a mala som pocit ze sa zvnasam nad postelov.Neviem ci to bol sen alebo som sa ozaj nadnasala...asi to aj bol sen kazdopadne som sa nemohla pohnut a ked to prestalo strasne som sa prelakla otvorila oci a videla som nad sebou cierny tien ako sa nadomnou nakalana....okamzite som sa otocila a zapla svetlo...uz tam nic nebolo. Hrozne sa teraz bojim spat v svojej izbe...som blazon???

zuzanka555

samozrejme že vždy niečo čítam o takých veciach ale vždy je to malo...nedovolím si povedať, že to mam naštudovné perfektne... Raz sa mi stalo, že som sa zobudila nato, že mi niekto sedí na paplone a nemohla som ho potiahnuť..tak som sa pozrela kto mi sedí na posteli, no nikto tam nebol..vystrasene som pomaly davala nohu nato miesto a dotkla som sa niekoho..v tom som rychlo odtiahla nohu, bola som veľmi vystrašená tak som začala behať k mame do ďalšej izby :D aj keď ma mama vysmiala ja viem, že tam niekto sedel...

xdanielax

zuzanka - myslela som, ze ked sa o to zaujimas tak to mas "nastudovane", ze o tom zbieras info.
a ako ich citis? nebojis?

zuzanka555

určite by som mala strach aj ja keby som ho videla ale aspoň by som vedela, že po smrti neje koniec...čo by som robila? To neviem presne napísať...ale keby to bol duch nejakého blízkeho tak by som sa potešila este viac...a či to mam naštudovane? ak sa mam priznať tak az tak veľmi nie no určite nato neje postup...sú ľudia ktorí ich vidia často, a niektorí ani raz za život...ja ich iba cítim :)

xdanielax

zuzanka - a co by si robila, keby si ho videla?? Je to tazke nejakeho vidiet? (predpokladam, ze mas o tom nieco nastudovane)

tamarka - a co ta dusicka? nieco sa odohralo?

ja osobne by som ducha nechcela stretnut, skor sa bojim, ze nejakeho niekedy uvidim :-)

tamarka z p

presne duchovno existuje či to niekto chce alebo nechce a určite preto nemusí utekať na psychiatriu. dnes sa už aj psychiatri zaoberajú duchovnom a jeho prejavmi. je to velmi zložitá tema ale je to súčasť života a tak k tomu treba pristupovať.nie je to už len záležitosť cirkvi, ktorá to skorej zneužívala pre svoje záujmy. dnes sú ludia ktorí sa tomu venujú ale napr z vlastnej skúsenosti sa mi stalo že som stretla dušičku ktorá strážila starý dom kde me začínali podnikať. bolo to velmi zaujímavé.

Jane_3sto18

Žiadne antipsychotiká, žiaden psychiater, však duchovia normálne sú.
To len psychiatrická veda je taká, čo si nepripúšťa nadprirodzené javy a podobne. veď o nič nejde, je to len duch.
Ja som videla už asi osemkrát orba a nezasieram sa tu (s prepáčením) a nebehám po psychiatroch (teda behám, ale z iného dôvodu).