"si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny

Príspevok v téme: "si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny
sweet_lolitta

Skvely film o tom, ze co vkladate do ust vas priamo ovplivnuje, pretoze kazde susto telo metabolizuje, nieco si zoberie, zvysok vyhodi, ine necha v sebe a skodi mu to... O tom aky je priami suvis s rakovinou a jedlom a aj to, ako by to dopadlo, keby zrazu lekari vedeli nieco o vyzive a rakovina by ustupila (asi by vela ludi prislo o pracu, vsak?)>>>

tu je link :)

www.green-ways.com

Co si o tom myslite vy?

rena23

Myslim, ze to tu straca vyznam, vsetko uz bolo napisane, iba sa to toci dokola, mna to uz prestalo bavit, drzte sa! :-)

- mira

Okrem toho čo bolo povedané, cukor spôsobuje zápaly, je to krmivo pre všetky patogény v tele.

Silne prekyseľuje .

Jedla som ho veľa do svojej 30-tky a teraz som šťastná, že som sa ho konečne zbavila.

pravidla

zalud, tvrdis ze biely cukor je zdravy, ci som to zle pochopila? Ak si das banan, vlocky, jahody pocas dlhej cesty, tak ta to rovnako postavi na nohy, ale na dlhsi cas. Ten inzulin ti znizi cukor v krvi, cize si tvoje telo pyta novy anjovy cukor, lebo ho ma nedostatok, cize je to dvojsecna zbran. Priatel je vrcholovy sportovec a posledne co by si dal pri sporte je kocka bieleho cukru. Tak nezartuj tolko:)

žaluď

pravidla:

- Pre mna je cukor normalna potravina, určite ni eje návykový. Ak mám možnosť, tak ho zjem, ak nemám, tak sa zaobídem. Nijak mi neškodí, som zdravý.
- Keby si jedla hnedy cukor, alebo ryžu natural, tak by si vedela ake su ti e"prirodne" veci hnusne. :-)
- Pankres trochu prace neuškodí a inzulín je tuším normálny hormón.
- este si nespomenula candidu. Tá mi tiež nevadí lebo chrani telo.
- cukor nie je prazdna energia. Skus si pocas dlheho pochodu dat nieco sladke a uvidis ako ta to postavi na nohy
- Ak chcete mať krásne zúbky, hryzte tvrdšie jedlo a dopĺňajte vitamíny (ovocie, zelenina). Nejaký cukor to neovplyvní.
- cigarety sú svinstvo bez debaty. Na druhej strane je niktoín normálny vitamín ktorý je prítomný aj v strukovinách.

watermelon

cukor je navykova latka silnejsia ako droga, to je dokazane. preto sa dnes nachadza uz takmer vo vsetkom, aby ludia kupovali, kupovali, kupovali...

pravidla

takze mozeme zacat: je to umely produkt, navykova latka z ktoreho sa odstrani vsetko dobre/melasa/, rychlo sa vstrebe do krvi, pankreas musi rychlo reagovat tvorbou inzulinu, ten znizi cukor v krvi az si telo silne pyta dalsi cukor, cize nic dobre telu cukor nedal/mozno tak trochu prazdnej energie/. Niekedy sa dostavi aj hypoglykemia. Su to prazdne kalosrie, nehovoriac o tom ze nici imunitny system, nicy skolvinu zubu atd. atd.

neodpovedal si, ked si telo vypyta cigaretu, tak je zdrava, lebo ju telo chce?