Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Od dneska chudnem

Príspevok v téme: Od dneska chudnem
na55kg

Vytvorila som to preto aby som každý den mohla písať kolko vážim ... Meriam 154 a vážim (dnes ráno )= 60,5 kg ....
Dalsiu váhu napísem zajtra . :) Moj sen je mat aspon 55 kg :)
Ak sa chce niekto pridať , pri zaznamenávaní váhy tak tu si ju môžte zaznamenávať :)
Kludne aj ked ste nazacali dneska ale aj skorej :) napíste aku ste mali pociatocnu vahu a aku teraz .... pripadne sem mozete davať rady a tipy :)

kajjka

Ahoj Kiara, no samozrejme, napis nieco viac o sebe :)
lemonka - a ty kolko chces chudnut?

predstavte si dnes mam dalsi uspech. uz mam 50 kg, takze este 0,5 dole a to uz bude vitaztvo :)

iwus93

lemonka a teraz máš akú výšku a váhu? a ešte aj miery??...podla mňa zadok 83-84 je malý, teraz si určite kočka

lemonka

jee, kajjka, ani nevies, ako si ma povzbudila, to som potrebovala pocut:) a prajem to aj vsetkym ostatnym babam..DOKAZEME TO!! a budeme pekne stihle fesandy:)
mne ani tak nejde o vahu, kedze svaly su tazsie ako tuk, tak sa neda hodnotit podla vahy..ale v pase by som chcela mat 60 a boky 83-4 ako som mavala.

kajjka

Lemonka - ahoj :) 4 kg pojdu dole vpohode a 6 tyzdnov.. trocha viac pohybu, sladke len doobeda, vecer menej jest a uz to mas :)

lemonka

Ahojte baby, chcem sa k vam pridat. Akosi sa mi pocas leta podarilo pribrat 4 kila a chcem ich dat dolu. Za kolko asi sa to da? Aby nebol jo-jo efekt. Zatial som mala na ranajky jogurt a celozrnnu zemlu, ale som stale hrozne hladna, obavam sa, ze neodolam cokolade:((

kajjka

Baby, ako ste na tom? nejak sem nikto nepise :( ja som sa priblizila k 50,:)
teraz akurat ranajkujem, jogurt so cini minies :D nic dietne ale nevadi :P

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.