Od dneska chudnem

Príspevok v téme: Od dneska chudnem
na55kg

Vytvorila som to preto aby som každý den mohla písať kolko vážim ... Meriam 154 a vážim (dnes ráno )= 60,5 kg ....
Dalsiu váhu napísem zajtra . :) Moj sen je mat aspon 55 kg :)
Ak sa chce niekto pridať , pri zaznamenávaní váhy tak tu si ju môžte zaznamenávať :)
Kludne aj ked ste nazacali dneska ale aj skorej :) napíste aku ste mali pociatocnu vahu a aku teraz .... pripadne sem mozete davať rady a tipy :)

bebaa

Michaelkkax ahoj, mala by si celkove zmenit jedalnicek, ziadne vyprazane mastne jedla a sladkosti by sa tiez nemali jest.ale ja by som nevydrzala bez sladkosti :D preto cvicim kazdy den cca 40min. na eliptickom trenazeri a zajdem si aj na zumbu obcas.takto som pred rokom schudla asi 8 kil z toho 3 som uz stihla aj naspat nabrat cize zase zacinam na sebe makat :))

Michaelkkax

Mám 160 CM.. a vážim 59kg .. chcela by som schudnúť aspon 8 kg :) .. do týždna chodím na aerobik 2krát .. trvá to hodinu :) stačí to ? alebo mám vynechať aj sladkosti a nezdravé jedlo ???

bebaa

ahojte.
- bodkka - chcela som sa spytat ze ako vyzera ta glukoza.To je ten hroznovy cukor? a to si kolko davas na rano?
Chcela by som schudnut do 3.12. na 53kg.Teraz mam 172cm a 60kg.Doma mam elipticky trenazer ale neviem ako dlho nan cvicit ale asi hodinu denne budem. Nejake typy na dobre dietne jedlo? moj mail je carmentica@azet.sk tak mi kludne napiste.budem len rada.Inak ja som z BB tak ak niekto je tiez mozme chudnut spolu.do fitka a tak nejake rady a podporovat sa navzajom :)) ahojte

bodkka

ahojte baby akurat dnes som sa s priatelom smiala na tom ze konecne! od zajtra chudnem/aj on/.kedze nie som moc fanusik diet a malokedy sa mi podari vypotit tuky z tela, po vzhliadnuti tejto diskusie som nemohla nevstupit...u mna osobne su to vacsinou fazy ked vela vela cvicim a vela zdraveho papam a potom zrazu potrebujem hresit :D /aj niekolko tyzdnov/ ale!!! OD ZAJTRA CHUDNEM!!!mam 170cm a vaha mi kolise no priemer je 65...cielova by mohla byt 60 ale hlavne sa chcem spevnit a to je ta najvacsia drina :D mam vyhodu ze sladke ma uz istu dobu obchadza co je priam neuveritelne ale za to asi vdacim GLUKOZE...pijem ju kazde rano zamiesanu vo vode...skvele "zobudi" telo a postupnim uzivanim prechadza chut na sladke/u priatela 200% uspesnost/. Tak mala rada na uvod pre tie ktore sa nevedia zbavit na nechutne sladku cokoladu plnu tukov!!!

lemonka

iwuš93 mam 160 cm a 48 kil, preto hovorim, ze chcem skor schudnut v centimetroch, lebo vaha sa moze zdat niekomu dost mala, ale mam aj trochu sunky v bokoch a na bruchu, co som predtym nemavala a chcem si vypracovat pekne brucho. Lebo aj niektore nohavice, co som nosievala su mi teraz dost natesno a vyzeram v nich ako jaternica:)
ale nebojte sa, nie som ziadna anorekticka:))
a miery 80(uff)-65-86

kajjka

Ahoj Kiara, no samozrejme, napis nieco viac o sebe :)
lemonka - a ty kolko chces chudnut?

predstavte si dnes mam dalsi uspech. uz mam 50 kg, takze este 0,5 dole a to uz bude vitaztvo :)