Plastika nosa, Kosice

Príspevok v téme: Plastika nosa, Kosice
noštekk

Baby prosim Vas poradte mi, ktory plasticky chirurg v KE je dobry.
Chcela by som som si dat spravit nos, lebo mam hrbol. A vobec neviem kam ...

Tych co to maju uz za sebou sa chcem spytat ako pebiehala konzultacia? Mam ju povedat ako by mal moj nos vyzerat alebo ? Ja vobec neviem ako ho chcem mat, hlavne chcem tak aby mi pasoval k tvari :-D

Takze piste, za kazdu jednu radu dakujem

jajka555

anesteza je uz vramci 1000,- teda v chirmede, tam kde som bola. naprv na mojmirovej na plastike maju cenu cca 700 za nos a k tomu rataju 300 za anestezu

delphia

je to jedno, ci ide o maly, alebo velky hrbol, treba operovat tak ci tak. k operacii potrebuju instrumenty, instrumentarku, sestry v sluzbe, hospitalizaciu a teda to su vsetko naklady a tie su rovnake vzdy. takze k cene asi tolko.
neviem, ale mne sa zda, ze anestezia je mimo tych 1000 €.

jajka555

klara 90
kedze hrbol je na kosti musia ti robit celkovu anestezu, len ta stoji cca 200 eur.. takze ta asi nepotesim.. ale treba sa skusit spytat priamo lakara

klara90

a ked mam len taky maly maly hrbolcek a skaredu spicku, stale je to 1000? :D sa mi to zda byt dost vela, fnuk, to kym nasporim. uff

jajka555

citron - som len par dni po operacii, takze vysledok este nemozem kvoli opuchu vidiet, ale so vsetkym som bola spokojna a maximalne som doverovala doktorom, ze urobia vsetko preto, aby ten vysledok bol co najlepsi. keby som sa mala znovu rozhodnut, urcite by som sla k nim. Je tazke si vybrat, poznam ako som ja zhanala info na nete, na chirmed som citala dobre ohlasy a po konzultacke som nemala co vahat. Dr. potocku nepoznam vobec, takze neviem ti s tym poradit, ale najlepsie bude ak sa dohodnes na kunzultaciu ku viacerym doktorom a potom sa rozhodni kto ti najviac sedel a ci sa aj jeho predstavy stotoznuju s tvojimi, to je dolezite. Ja som bola na konzultacke len v chirmede, aj ked som planovala ist k viacerym, ale po rozhovore s dr. Magdom aj Kacmarom na prvej konzultacii som uz nikam nechcela ist, pretoze mali presne take predstavy co vsetko treba s mojim nosom robit ako ja a aj mi nakreslili ako by to malo vyzerat. Tak uz len cakam kym odpuchnem a daju mi dole dlahu, som zvedava, ale myslim, ze to bude fajn, teraz uz vidim, ze nos je kratsi aj dvihnuta spicka, co som chcela, len kost si nevidim, ale verim ze to bude dobre

Citron teai

jajka - bola si v chirmede mala si clekovu plastiku, si spokojna?

ja sa chystam k Dr. Potockej, mate skusenosti? sama sa uz citim na zblaznenie ako neviem komu do ruk sa zverit, som z KE a keby som bola z Prahy tak idem k Dolezalovi, alebo Mestakovi, ale na vychode absolutne neviem :(

jajka555

ahoj klara,
mas pravdu, 500 je v pripade ked chces len chrupavku, 1000 ak chces cely nos aj s kostou, je v tom uz aj cena anestezy a hospitalizacie. vsade v ke ta to vyjde na 1000,- som si to pozistovala, takze na cenu nepozeraj, vyber si spravneho doktora

klara90

ahoj baby,
len otazocka, citala som na stranke chirmedu, ze operacia stoji bud 500 alebo 1000 euro. aky je v tom rozdiel? s hrbolcekom to bude asi za tych 1000 co?