Výživovvý poradca

Príspevok v téme: Výživovvý poradca
kariatida

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať na Vaše skúsenosti s výživovými poradcami respektíve Vas poprosit o pomoc pri najdeni vhodneho. Hľadám niekoho kto by ma vyšetril na lekárskej úrovni, komplexne zmapoval moj zdravotny stav a pomohol mi zostavit optimalny jedalnicek. Mam totizto traviace problemy a intoleranciu mlieka. Dakujem

sweet_lolitta

Aj ja mam jej knihu- Radost z jidla a stravujem sa makrobioticky uz nejaky ten cas, ale nie 100%, niekedy mi ujde nieco, ked som vonku dlho a som vyhladovana..:/

V kazdom pripade vsak mam tento pristup, ze za svoje zdravie si zodpovedam sama. Jednoznacne.

bibi1234

kariatida-ak Ti mozem poradit, tak zajdi na gastro a nech Ta poriadne vysetria. Nechcem byt zla, ale vela vyzivovych poradcov tak manipuluje ludmi, vsugeruje im, ze sa musia detoxikovat, ze maju zanesene creva a pritom mam znameho gastroenterologa a ten povedal, ze sa za svoju 20rocnu prax nestretol pri kolonoskopii s clovekom, ktory by mal zanesene creva a jeho kolegovia v nemocnici takisto nie... Pozri sa na takeho Bukovskeho, nema ani 50 a je to vysusena, plesata, okuliarnata kostra obtiahnuta kozou a vravi si odbornik na vyzivu... najlepsie poznas svoj organizmus sama a skus si testovat, ktore potraviny Ti robia problem a tie vyrad, ale hladaj pricinu urcite na gastre!!!

- mira

Bola som niekoľkokrát na jej prednáške v Zlíne, ktoré má i s J. Zerzáňom a páčil sa mi jej prístup - brať za svoje zdravie vlastnú zodpovednosť. Pekne poukazuje na príčiny chorôb a ako sa ich zbaviť. Má bohaté skúsenosti. Sama som u nej nebola, pretože nemám akútne problémy, ale tí ktorí u nej boli ju chvália. Mám i jej knihy a sú dobré - Rdost z jídla a Radost ze zdravých dětí.

sweet_lolitta

Mira, presne to som jej chcela napisat aj ja :)

Ty mas ake skusenosti? Ja tam idem tento mesiac sa poradit.