hladam kamosky na chudnutie

rew

ahojte :) ja som sa konecne prinutila k pravidelnejsiemu cviceniu :) raz tyzdenne salsa, co asi zmenim za zumbu ked mi skonci kurz a teraz sa chystam na nejake konidicne latino. A k tomu este raz plavanie :) tak snad sa ta vaha konecne rozhybe :) teda.. smerom nadol :D

karlicka

Evka :

ja som v centrách nechudla,iba som si našla uvedenú stránku a začala dodržiavať všetko tak,ako sa tam píše. držím palce :-))))

pomosem

Máte už dosť nefungujúcich diét? Už Vás nebaví sledovať ako sa každým rokom Vaša váha zvyšuje?
My vám môžeme pomôcť upraviť postavu o 3-5 kg mesačne, popritom si zlepšíte trávenie a vyčistíte telo od škodlivých látok. Bezplatné poradenstvo v oblasti výživy je samozrejmosťou. -odkaz odstránený-

kikušššška

baby vy vsetky mozete schudnut tak ako chcete len u kazdej je problem ten ze musite preto aj nieco obetovat a sme tam kde sme nechceli byt, vsak ze? vsetko je o tom ako to clovek chce a ked chce nieco velmi tak to aj dosiahne ked nie tak potom zbytocne . A este raz ! ak chcete nieco velmi tak preto urobite cokolvek a aj ten cas ktory si neviete najst sa da urcite najst! a ked ze vraj sa neda najst tak bohuzial asi az tak velmi chudnut nechcete.

melissa86

karlicka diky,len vies ja som mala pri vyske 180cm vzdy okolo 70kg,diagnostikovali mi dusevnu chorobu,beriem antipsychotika a pribrala som 20kil,a tazko to ide dolu,hmm.zatial som schudla 1 kilo,hmm,tak hadam to pojde dolu ma tych min.70kil,pekny vecer

Veronicca

zufala 333... zalezi od toho akych musli...ja som mala tiez misku musli na veceru, ale viem, ze to nie je najlepsi sposob ako schudnut...hlavne z toho dovodu, ze tie musli boli z obchodu, boli urcite rafinovane spracovavane...ked uz musli, tak si vyrob vlastne doma, budes vediet presne co do nich davas :)