Nemam dievca, som enuretik

Príspevok v téme: Nemam dievca, som enuretik
Jakub26

Ahoj. Som 26 ročný zúfalý chalan. To zúfalstvo súvisí s tým, že nemám dievča a obávam sa, že pri mojej chorobe ani nebudem mať dlhodobý vzťah. Som enuretik, pomočujem sa v noci, preto asi ťažko so mnou nejaké dievča vydrží. Mal som dva vzťahy, ale obidva skončili kvôli môjmu pomočovaniu. Jeden po roku a druhý nevydržal ani pol. Dievčatá, prosím, odpovedzte mi: Vadilo by vám, keby váš chalan sa v noci pomočoval? Vadilo by vám, keby nepoužíval na noc plienky, len si dával igelit pod plachtu? Samozrejme, že každé ráno si všetko periem. Chceli by ste, aby používal na noc plienky? Chceli by ste, aby sa išiel osprchovať hneď po pomočení, alebo by vám stačilo, že sa osprchuje ráno? Veľmi by vám vadilo, že jeho pomočovanie vám komplikuje dovolenky a rôzne iné pobyty? Čo by vám na jeho chorobe ešte vadilo a čo by mal urobiť, aby vám to prekážalo čo najmenej? Prosím, neraďte mi, že sa mám liečiť, liečim sa od šiestich rokov a skúšam ozaj všetko. Ak mi chcete pomôcť, odpovedzte mi. Ďakujem

stifmajster

ahoj mam 16 rokov zo svojich skusenostiach vravim mat dievča je velmi jednoduche moje prve dievča som mal 14 hned po mesiaci som snou mal sex za tieto 2 roky som mal asi 30 dievčat skazdou som mal sex no ani jedu som nechcel stale proste tych prvich 5 bolo dost tazke opustit no potom to šlo dievčatam ide len o vzhlad az v 17 dievčata si uvedomuju ze uz chcu chlapca do života za tieti 2 roky som sa dost zmenil zašal som sa sebe venovat cvičit berem tabletky furt chodim do fitka dal som si naušnicu a všetky babi chcu len mna a ked som dal svoju fotku na fb ako som tam bez trička tak to bol natlaka dievčat ktori som rad prijal no uz pomali budem mat 17 za par dni mam super dievča ktore ma 19 a ukazala lasku nechcem ju stratit zalezi mi nanej lubim ta janka

vibi

Jakub plně ta chapem mam 10roc.syna od narodenia este nemal suchu noc a tiez od 5rokov sme chodili po nefrologicke,psychologicke a teraz urologovi no vsetky vysetrenia má v poriadku tiez som zufala do kedy to bude trvat aj syn je toho nešťastný nikdo mu nevie pomoc lahko sa radi niekomu kto to nezazil držím ti palce

veronika1211

ja v tom nevidim problem. ludia su na tom ovela horsie.
v noci nemusis spat nahy prilepeny na dievcati. das plienku, rano das prec. viem ze sa mi to jednoducho hovori ale neverim ze toto je ten hlavny dovod.
nenechaj chorobe zasahovat do tvojej psychiky. niektori ludia byvaju zo svojej choroby paranoidni a sami si nicia tie vztahy aj ked sa vyvijaju normalne.
drzim palce.

Deria

Jakub,
pises, ze si uz skusal vsetko. Skusal si aj homeopatiu? Mnohi jej neveria ale ja mam s nou dobre skusenosti. Napr. moj psik bol inkontinentny a myslela som, ze mu uz nic nepomoze. Na radu homeopaticky som nasadila liecbu s globuli a za kratku dobu sa psik nepocikaval. Ked som mu to vysadila, znovu bol problem. Homeopaticka mi povedala, ze je mozne, ze to musi brat cely zivot. Tak som mu to davala vyse roka urcite, ked som tie globuli raz zabudla objednat a nic, psik sa nepocikal. Tak som zistila, ze je vylieceny. Uz je tomu tusim 3 roky a nic, vsetko o.k.
Za pokus to urcite stoji, lenze bohuzial nie kazdy homeopat je aj dobry a to je dolezite. Tu v teme "Neviem co mam robit" (niekde na str.2,3)pisem tiez o tom a je tam nejaky Jozef, ktory ma kontakt na homeopaticku, ktora mu pomohla, sice v inych problemoch ale zrejme vie. Pripadne sa mozes na toho Jozefa obratit.

jeanny

no ono je lepsie ked to nevybalis hned na zaciatku...teda lepsie pre teba. mne by to tiez v zasade nevadilo, nikto neni dokonaly

medalux

Nazdar jakub26, v prvom rade si cením, že vyhľadávaš aspon takúto základnú pomoc on-line poradne a pekne dôverne nám porozprávaš tvoj problém. Môžem ťa ubezpečiť, že si v určitej výhode, aj napriek trápnemu problému, pričom netrpíš pomočovaním sám. Zober to tak, ak ťa dievča skutočne vážne miluje, reálne chápe tvoj problém, chce s tebou žiť taký aký si, tak ver mi, že pri tebe ostane trebárs aj na neurčitú dobu, na ostatné sa vykašli, nestojí ti to za to mrhať drahocenným časom v dnešnej dobe. Buď sa s tým zmieri, že nie všetko je prechádzka ružovou záhradou, ale je jej puto voči tebe slabé :) takže chlape si mladý perspektívny človek, ber to trošku z nadhľadom, že každý máme svoje neresti. Niet na zemi človeka, ktorý by nemal svoje trápenie!