Jadrove mydlo - akne, naozaj?

Príspevok v téme: Jadrove mydlo - akne, naozaj?
lucka856

cawtee...raz mi niekto poradil ze na akne je super jadrove mydlo, bol tu aj link na blog jedneho pana ktory pisal ako ho to vyliecilo z ekzemov....ale vcera som nahodne natrafila tu na nejaku temu o akne a pisl tam niekto ze ten pan si robil cely cas srandu a ze je to vlastne mydlo na pranie ale ta co tam pisala tak vravela ze jej to normalne pomohlo....a teraz neviem?mate tu niekto s tym skusenosti? vyzera to sialene ale vyskusam hocico..len sa bojim ze to bude sama chemia ak to je na pranie

Julka345

Nasej rodine pomohlo mydlo Nablus, nasla som v bio obchode Slnecnica,Pri Dulovom namesti,Kvacalova tusim. Uz mame len to, cela rodina. Manzel sa s tym aj holi. Ja mam mastnejsie vlasy a je to suuupeer.

Ivka23

Bude to znieť divne, ale mne na vyrážky pomáha obyčajný olivový olej normálne si vyrážku nim potriem a idem spať a na druhý den je menšia a na další ju už takmer nevidno. Skuste možno to pomôže aj vám a niesu v tom ani chemikálie tak sa nemusíte bať. A jadrove mydlo by som osobne neskúšala to že vysušuje určite nepomôže lebo pleť sa bude vysušovaniu brániť a bude tvoriť viac kožného mazu...

Kate13

Jediné čo mi na akné pomohlo bolo africke čierne mydlo.Je vyrobené iba z bambuckeho masla,vody a z palmových listov.Pomáha vyrovnat PH pleti.Teraz mám plet čistučkú ako bábätko.Po vyčistení som ešte na vlhú tvár naniesla trocha bambuckeho masla ktore som rozohriala v dlani a potom naniesla na plet.Ked sa mi na pleti vyskitla nepekná vyrážka,tak som použila fresh farmacy od Lush,ale iba lokálne.Všetko chemické som vysadila,a teraz som spokojná.Dobu čo som použivala vyrobky od Garnier,Loreal,Essence atd.sa mi plet na chvílku zlepšila ale neskor strašne zhoršila.Povedala som stačilo...Skúste africke čierne mydlo,po nom studenou vodou opláchnut tvár,uterák,potom trošku navlhčit plet,na ruky pustit teplú vodu a vnich rozohriat bambucke maslo,potom naniest na tvár a uvidíte obrovske zlepšenie.Od zúfalosti z pleti mi pomohlo iba toto,a také lahké riešenie

Dwid

Teraz vam vsetkym prezradim ako si minimalne o 50% zlepsit plet. Nepouzivajte ziadne sirove ani syrove mydla :)
Tym chcem povedat ze si nehadzte na ksichtiky ziadne la roche possay,vichy, ani ine rozne kydy.Obere vas to len zbytocne o peniaze a este si tym prihorsite.Tym ze si zhorsujete akne vznika psychicka zavislost na kozmetickych vyrobkoch ktore akne ZHORSUJU!!!!!!!
Takze moja rada ako skuseneho bojovnika proti akne :) je skuska :)
Vyskusajte si nedavat ziadne kozmeticke pripravky na tvar po dobu dvoch tyzdnov!!! povoleny je len hypoalergenny make-up!nepovoleny je kazdy zasah!ziadne dezinfekcie po vytlacani!!! Umyvajte si tvar len s vodou!
Pretoze tym ze si svoje tvaricky drhnete 5x denne len NICITE!!! prirodzenu obranyschopnost vasej pleti!!! Je to overena rada, pomohlo to mnohym ludom ktory ma pocuvli,nakoniec aj mne samemu. Po pol roku nepouzivania ziadnych kozmetickych produktov na tvar(iba velmi zriedka jemny krem kvoli zime) mam tvar ako babatko!!! a to nehovorim o kamosoch a kamoskach v skole!!! Skuste sa nad tym zamysliet...

bibba

jedna otazka este. sladkeho sa viem zriect ale štiplave nie :(((( mozu mi feferonky, stiplave omacky a jedla a baranie rohy robit vyrazky? :(