Terramedica Bratislava - Petržalka

Roman272

Sim-karta prosim Ta mozes mi dat kontakt na toho pana akupunkturistu co posobi v BA. co si tu pisal?

Z pozdravom Roman

jkadkl

:) v pohode... mozes na mail : pery55@orangemail.sk dakujem som rada ze sa tu nasiel niekto kto to vyskusal.. Prosim ta napis mi akym sposobom cele vystrenie tym pristrojom prebieha, ako dlho trva a do akej miery funguje.. tvoje nazory k tomu.. vdakaa:)

tibetanka

no vies, ja som taka blba, ze ja vyskusam vsetko, jasne ze som na tom bola. vies, nechcem hovorit negativne na nich, lebo tam stale chodim a oni mozu lahko zistit kto som. napis mi mail a napisem ti blizsie. nehnevaj sa, je mi to blbe.

lkadkl

A mas aj osobnu skusenost s tym pristrojom co tam maju ?? - Bicom 2000 na zaklade ktoreho ti maju zistit (posobenim negativnych veci z tela) co je problem?? Co chyba tvojmu telu a kt. organu nie su funkcne ako by mali byt?? prosiiim..je ten pristroj funkcny?? Oplati sa investovat 80€?

tibetanka

Ahoj, tak ja tam chodim uz tristvrte roka. Uz som taky ich inventar. Vyzera to asi tak - najskor som absolvovala vysetrenie, potom mi doporucili co by bolo dobre absolvovat dalej, ake procedury. Totiz - oni ti jednotlivi lekari si vlastne dohadzuju navzajom klientov, aspon tak som to pochopila, lebo ked zacnes u jedneho, tak ti skor ci neskor navrhne aby si vyskusala este aj dalsie veci. Takze tam takto postupne beham od jedneho k druhemu. Nevidim zatial ziadne viditelne zlepsenie alebo vysledky, ale ja som trpezliva, tak chodim a skusam dalej. Je to tam celkom prijemne. Podla toho, co vlastne od toho cakas. Ak mas nejake zdravotne problemy, tak asi radsej klasickeho ekara, ale ak si chces porelaxovat alebo sa vyrozpravat niekomu, kto ta bude pocuvat, tak je to celkom prijemne. Myslim, ze sa od takychto zariadeni nedaju ocakavat zazraky ale ja ich ani neocakavam, tak sa nestazujem.

jkadkl

Booze, ty z toho narobis.. A ako mam zistit ako to funguje, ked s tym nikto nema skusenosti?? Mesiac som zistovala o com to je.. tak to teraz vyskusam..Pobehala som milion vysetreni a nic konkretne mi nebolo zistene napriek mojim "problemom".. mozno ten pristroj nieco zisti... Ak mate niekto osobnu skusenost, dajte vediet.. zrusim objednavku..

barabizna

tak ale preco sa hned tak ponahlas? najskor si treba zistit co najviac informacii a nie hned niekam utekat a objednat sa. objednavku ale mozes kedykolvek zrusit. raz som sa objednala sukromne zubarovi a este pred vysetrenim som sa dozvedela, ze robi nekvalitne. v pohode som tam zavolala a odhlasila sa. bez udania dovodu. mas na to pravo, preco by si mala vyhodit peniaze za nieco, o com nie si presvedcena, ze to ma skutocne vyznam.

barabizna

o tychto pristrojoch som pozerala vybornu relaciu na jednej americkej televiznej stanici. hovorili tam odbornici a predstavovali niekolko takych pristrojov. a asi pred dvomi rokmi bolo nieco podobne na ceskej tv stanici nova. v tej usa-relacii mali udaje o vysetreni niekolkych tisic konkretnych pacientov a porovnavali vysledky s klinickymi skuskami. zhody boli iba nahodne, nic nezodpovedalo skutocnemu stavu toho pacienta. podobnych pristrojov je vo svete vela, ale ani jeden nie je spolahlivy. je to len reklamny tah, vytahovanie penazi z dovercivych klientov. keby tie pristroje naozaj tak pravdivo zobrazovali skutocnost, tak by sa pouzivali bezne v medicine. ale nepouzivaju sa, lebo sa na ne neda spolahnut. maju ale jeden vyborny ucinok: dokazu zaposobit na klientov a spolocnostiam, ktore ich prevadzkuju zabezpecit zisk. niekedy s takymi pristrojmi pracuju dokonca ludia bez akehokolvek medicinskeho vzdelania. v bratislave nieco podobne robi jeden stredoskolak - byvaly elektrikar. kupil si notebook, program a teraz ryzuje... netreba verit nicomu, za cim je zisk.