Co by ste chceli byt?

kafe

Ostrov? Napríklad Grónsko.. :)) Tam môže byť pekne, nie?
Si bitkárka? Dobre, ja budem simulovať záujem o tvojho chlapa a ty ma zbiješ :) a ja sa nedám.

Šiť neviem, ale dávam si šiť nejaké veci (sukne) a rada si "dorábam" veci - namaľujem niečo, predĺžim rukávy, vystrihnem iný tvar na krku, zafarbím topánky.. a potom sa mi to nepáči :) a nosím 2 z 10-tich vlastných výtvorov. Už som rezignovala, v obchodoch proste nenájdem toho veľa, buď mi to nesedí alebo sa mi to nepáči, alebo na to nemám. Mám rada športovo elegantný štýl, prvoradé je pohodlie a funkčnosť, aby mi bolo teplo a v topánkach potrebujem chodiť kilometre, takže žiadne opätky. A som zaťažená na dlhé sukne a topánky. Teraz som hľadala bundu k sukni, všetko je to len do pása a ja chcem mať kríže kryté.. neostáva mi nič iné len nájsť látku a dať ušiť.. no aspoň sa kreatívne realizujem, aj keď to bude trvať roky, kým sa k niečomu dokopem. Páči sa mi všeličo, obyčajná klasika s jedným netradičným kúskom - napr. topánky alebo nejaký kabát ako z filmu (dávnej histórie).

jajka001_

kafik - no problem :) najst miesto? hmm co takto nejaky ostrov?
biť sa ťa naučím :) budeme odhanat zle zeny od nasich chlapov

kafe

Ešte raz som sa zamyslela, he-he..
Chcela by som byť bodygardom v sukni, vedieť sa biť (jéééj, machrovala by som jak divá a všetkých by som vás potom zbila :), sliediť orlím zrakom po okolí a chrániť pracháčov, pohybovať sa vo vysokej spoločnosti, cestovať kade tade po svete..

Jajka, mám típíčka, 3ks. Ty zožeň ľudí, hlavne chlapov.. len.. neviem.. kde na svete sa usadíme?

ojka

zuzic, ked spomínaš, že ženy - lekárkami na úkor vlastnej rodiny, tak mi padol na rozum môj lekár, od je v tej práci snáď od rána od osmej, s pol hodinovou obednajšou lekarkou a ja ked niekedy od neho odchádzam, tak je aj pol siedmej večer a ešte sem tam nejaká pani za ním dobehne.... neviem, či má vlastnú rodinu, ale každopádne je to veľmi zlatý, ľudský a vzdelaný človek, .... a tie jeho vlastnosti a jeho poslanie u mňa vzbudzuje jednoducho ten rešpekt a obdiv... (:

Iveta Michael

...a okrem toho na medicínu každý nemá...nadanie toto študovať,že? úprimne..ja by som ani nechcela.Aj hudba lieči :)) a ňou môže človek rozdávať radosť aj ostatným.

zuzic

ojka aj mna to fascinuje:) no pravdupoveiac nepoznam tazsie a hlavne na psychiku narocnejsie povolanie...treba obetovat vsetko volny cas, mladost...a bohuzial u zeny velkrat aj na ukor vlastnej rodiny...

Iveta Michael

lost

Skvelá otázka! Tak bez váhania Ti poviem že ja by som chcela byť raz dobrou huslistkou a aspoň sčasti sa presadiť v hudobnom svete....som len amatér a začiatočník,ale jedno môžem sľúbiť a síce že moje husle nenechám zapadnúť prachom :))))
P.S.Ale zvládnuť hudobnú teóriu nie je ľahké,no je to nevyhnutné.

ojka

jona, tak raz možno budeš krasokorčuliarskou lekarkou (((-: mne sa zda na povolaní lekara užasné to, že pomáha ľudom pri ich zdraví....ja viem, v dnešnom svete normálka a mňa to jednoducho fascinuje (-:O

joha

tak ja snad o 5 rokov budem lekarkou....ale nevidi sa mi to ako nieco uzasne...ved viete, praca s ludmi je narocna, s chorymi este narocnejsia...ale chcela by som byt krasokorculiarkou :D aspon raz v zivote skocit trojity skok :))