Teraz večerať

smajliQa

sally
sorry..... aleeeee tie kj absolutne nesedia.... teda.. pri vacsine jedle..
iba tie sladkosti sedia inak skoro nic....

KHA

Noo tak dnes to nevyslo :) ale pozitivne je ze z toho nepriberies a veceru si urcite daj. Inak to skus drzat medzi 5000 - 6000 kJ ale to asi sama vies :)

Futuristka2

Prosím Vás neporadíte mi nejakú vhodnú alternatívu na obed? Zajtra vôbec nemám prístup ku svojej kuchyni... takže by som si mala niečo len tak kúpiť, ale čo aby to bolo zdravé a diétnejšie??

smajliQa

sally111
prepac, ale ty sa nas pytas ci si mozes dat jablko o siestej vecer... a na obed spraskas kavenky a bebe....fakt kvalitka.... keby si nezjedla tie sladke hovadiny cez den, tak si si vecer mohla dat aj vydatnejsie jedlo ako jablko.

Sally111

grahamový rožok so syrom a šunkou-rožok 722 KJ syr cca. 150 KJ, šunka 200 KJ SPOLU: 1072 KJ
banán: 502 KJ
zemiaková kaša (500 KJ) rybie filé (cca. 800 KJ) mrkvový šalát (140 KJ)
kávenky (1115 KJ) Bebe musli (947 KJ)
arašidy cca 40 g (800 KJ)
jogurt zvolenský (690 KJ) musli tyčinka (257 KJ)
2 jablká (700 KJ)
spolu: 7523 KJ
uff dosť veľa, prijímam tak 5000 KJ pokazili to tie sladkosti :((

Sally111

no tak napíšem vám jedálníček:
R: grahamový rožok so šunkou a syrom
D: banán
potom Kávenky a Bebe musli :((
O: zemiaková kaša a rybie filé (školský obed, a zjedla som len polovicu) k tomu šalát mrkvovo-kapustový
Ol: jogurt zvolenský keksíkový a musli Dobrá vláknina, cca. 40 g arašidov
potom som cvičila 50 min. na orbitreku
V: a teraz tie jablká 2
zajtra už budem disciplinovanejšia

vevericka

preco by sa malo priberat z jablk? ono ovocie vecer by sa sice nemalo koli cukru ,ti moze rozkolisat hladinu, ale nepriberies z nich, ked ides spat tak neskoro v klude si mozes dat aj nieco vydatnejsie napr bielkoviny so zeleninou

alchamilka

toto je už len aký nezmysel že z jablk sa pribera hahahahahaahahahaa ked veríš tomu tak si daj hovädzinu a uvidíš že "schudneš"

osmijanka

z jednej "vecere" urcite nepriberies. ked si hladna tak sa najedz, pretoze z hladu mozu nastat aj zdravotne komplkacie. ak sa naozaj bojis ze priberies, tak si zajtra nejakych 10miut zabez alebo skoc do posilky, ale staci aj ranny sprint na autobus (to zvyknem ja) a bude to OK,ale ja si myslim ze vycsina jalbk ti vytravi kym pojdes spat. :D