Ty ma nelúbiš, lebo mi nedovolíš huliť

doubledog

takze tvoj otec mal problemy s alkoholom a drogami a ty si najdes priatela, ktory huli travu.
a este mu aj vo vsetkom ustupujes.

nezda sa ti to trosku cudne?

Pyrana206

naozaj len v skratke sa to budem snazit opisať- v mojej rodine mam s alkoholom a drogami (nielen gandza) blbú skusenosť (ano urcite si povies ze gandza nieje nic strasne) a odvtedy som si povedala že nikdy nechcem skoncit tak ako otec, preto s tým nesuhlasim boli casy kedy som i ja hulievala ale uz som s tým sekla uplne, odkedy ,,som sa dozvedela pár vecí

Pyrana206

no najskor to bolo tak ako vravel double dog ze nikdy nikto kvoli frajerke neprestane hulit - to len ja som si naivne myslela :D tvrdil ze prestane kvoli mne, vzdy zistim ze huli, potom sa ho spytam preco mi teda vravel ze to nebude robit, on zas tie jeho recicky, a vcera mi toto povedal ze ho nelubim lebo mu nedovolim hulit ja som myslela ze odpadnem, a pritom mam pocit ze kvoli tomuto sa s jednou frajerkou uz velmi velmi davno aj rozisiel, teda ona s nim

whee_ee

Tak si sa mala zobrať preč. Potom by si to nabudúce rozmyslel. Takto si len povie, že no a čo, aj tak sa nič nedeje...

tak

a toto sa mi páááááči, že....Proste sa raz poriadne naser a uvidíš:D, PRESNE TAK, presne tak, veď nemáš, čo stratiť, .....

Pyrana206

a ešte musim dodať ze ja mu to nezakazujem, ja som mu dala najavo že mi to vadi a či by s tým mohol prestať, jedneho času som to riesila tak že som to neriešila pokial nehulil v mojej pritomnosti - to znamena o stvrtej sa nahuli a o pol piatej sa ideme stretnut, napriklad vcera mala som u neho spať a pozriem na neho a nafajčený samozrejme - tak to mi vadí ked huli a vie že sa mame stretnuť