vztah-nevztah...

Príspevok v téme: vztah-nevztah...
denisaKE

Potrebujem sa trochu vypisat a hodil by sa mi nestranny nazor. V zime som ukoncila dlhorovny vztah, pre partnerovu neveru. Dost ma to vzalo, avsak casom som samozrejme pocitila tuzbu mat vedla seba niekoho, kto ma bude mat rad - a ja jeho. Som pomerne atraktivna a o zajuem muzov nemam nudzu. Bala som sa vsak sklamania, tak som si pratnera chcela najst na zoznamke, kde sa ludia predsa len trosku spoznaju, kym sa stretnu. Zoznamila soms a s mojim sucasnym partnerom, dlho sme si pisali, kym sme s astretli, mali sme podobne zaujmy, vkus, zmysle pre humor. Aj stretnutia boli mile...zacali sm espolu chodit, aj ked mame rozdielne zaujmy (on hory, ja kultura). Spociatku islo vsetko skvele, bol pozorny, chcel ma vidiet takmer kazdy den...a teraz...malokedy sme spolu a to byvame nedaleko od seba. On radsej sedi pri PC ako by mal ist so mnou von...ani k nejakemu vyjadreniu citov z jeho strany nedochadza...o spolocne stravenych nociacha leboa ktivitach mozem len snivat...v restauracii mi je zvycajne trapne, pretoze ani neprejavi snahu zaplatit celu veceru (som financne nezavisla, avsak muzi v mojom okoli sa takto nespravaju). Mali sme aj vazny rozhovor a ja som navrhla rozchod, on bol proti...chvilu to bolo fajn, avsak naozaj len chvilu... Neviem co si o tom ymsliet...som pomerne verny typ, nerada sa rozchadzam...toto je valstne len moj druhy vztah. Ale nie som stastna, neviem co si mam o tom mysliet. Mam ho rada...ale naozaj neviem ako dalej :/

ta3

Obidvom Denise aj Adamovi gratulujem a obidvom, ako aj vsetkym ostatnym, zelam stastny a uspesny rok, hlavne dobre zdravie a more lasky, lebo podla mna je to to najpodstatnejsie.
Denisa
Laska prichadza, ked ju najmenej ocakavame a neries, ci to prislo priskoro alebo nie, bud stastna, ze Ti skrizil cestu niekto kto je mily, pozorny a s kym sa citis dobre, tesim sa s Tebou
Adam
Som uprimne rada, ze si sa s priatelkou rozisiel a dufam, ze v rozhodnuti zotrvas, vo svojich prispevkoch k roznym temam si poodhalil dost z toho, ako to medzi Vami vyzeralo a pri ich citani som si vzdy priala, aby si uz konecne vytriezvel z jednostrannej, neopatovanej lasky, aby sa Ti otvorili oci, aby si pochopil, ze priatelka Ta iba vyuziva a ze Ta vobec nie je hodna, bolo mi smutno, ako si sa snazil ju obhajovat a zjemnovat jej negativne spravanie, viem, mal si ju rad, preto si tak vela do toho neperspektivneho vztahu investoval, dufal si, ze sa to zmeni k dobremu, preto Ti blahozelam, ze si konecne nasiel v sebe silu povedat si enough is enough, tak si liec srdiecko pocuvanim skvelej muziky a ja Ti uprimne zelam, aby si na nu cim skor zabudol, aby si mohol venovat svoje city dievcine, ktora to oceni, s ktorou budes stastny a s ktorou si zalozis rodinu, po ktorej tak tuzis, good luck

denisaKE

adam: ja som ho nehladala, ani neoslovovala...poznali sme uz kedysi na VS-teraz to bolo len nahodne stretnutie. Ja sama som prekvapena tym ako si rozumieme, nechcela som ist do dalsieho vztahu. Ibaze mi na nom zacina zalezat a viem, ze on caka viac.
Tvoj rozchod ma mrzi, vzdy je to pre cloveka velka psychicka zataz. Avsak ber to tak, ze do buducna budes mudrejsi...a skus aj trosku sebareflexie.

AdamKrt

denisaKE Dnes 21:44

teda nestracas cas... :) Nejak Ta to rychlo preslo...

U mna su tiez 2 dni, ale ja to zatial riesim pocuvanim priznacnych skladieb od:
Sarah Brightman & Andrea Bocelli - Time To Say Goodbye,
skladbe o slobode z HANDELovej opery Rinaldo - Lascia Ch'Io Pianga
a od Vangelisa - Dobytie Raja /Conquest of Paradise/...

AdamKrt

ta3 17.12.10 23:52:

denne uz stretavanie nehrozi. Do noveho roka som vstupil ako nezadany muz. Na konci stareho roka sa totiz priatelka zaujimavo vyfarbila a ja som uz mal dost toho, co povystrajala za celu dobu. Stale ju milujem, ale toho jej sebeckeho spravania som uz mal pokrk. Pokaslala co sa dalo. Aj si to priznala, ale ina uz nebude a ani nechce. Skoda 2 rokov zivota, ktore som mohol venovat mozno niekomu, kto by bol toho hoden. Ale co uz, ako spieva Sarah Brightman & Andrea Bocelli - NASTALO JEJ POVEDAT......... Time To Say Goodbye...

denisaKE

do nového roka som si priniesla ďaľšiu "dilemu". Po rozchode s chlapíkom,ktorého som tu opísala som už naozaj nič nečakala. Dva dni na to som spoznala jedného muža, milý...ale nejak som ho neriešila. On však začal komunikovať...obaja sme aktívny, tak máme za sebou aj nejaké stretnutia pri športe...má záujem, je milý...správanie na jednotku. Aj keď je mimo, tak sa ozve...úplný opak. Viem, že má o mňa záujem...nie je to však po rozchode priskoro?

ta3

Toni krasne zastresil debatu kto by mal ci nemal platit, suhlasim s jeho nazorom

AdamKrt, nemas probblem navarit, ani to od priatelky nepozadujes, zatial sa stretavate dost zriedka, ale keby ste spolu zili denne, asi by si uvazoval trochu inak, cize vsetko je individualne, relativne, kazdy vaztah je iny, lebo ludia sme rozni a to je na tom to krasne a zaujimave, ze nikdy nevieme ako to dopadne, keby vsetko islo ako pomasle, ako si to naplanujeme, tento zivot by bol velkou nudou

tiez ma trochu mrzi, ze Uhlie sa nepridal, bolo by to byvalo este zabavnejsie

rozumiem ti

adam: pravda je velmi relativna. vidime ju casto z roznych pohladov. tebe sa nepaci, co z mojej strany citas. ok, akceptujem ako fakt.

a ci ich rozoznam? to skus nechat na mna.:)

AdamKrt

rozumiem ti:

s Tvojim pristupom mam pochybnosti, ci by si tych kvalitnych jedincov vedela rozoznat :)

Stale mi tu podsuvas svoje zrkadlo a opisujes ma sposobom, ktory sa nezaklada na pravde.