dôvod na reklamáciu notebooku

GiovanniX

kazdy notebook piska,skuste si dat ucho ku klavesnici,ale samozrejme pri praci to nepocut,ale myslim si ze HP(neviem aka rada uz) mali ten problem od vyroby,ze vetrak sa nikdy nezastavil,neviem ako to poriesili potom,mozna dakym softom...ale treba porovnat rovnaky notebook bud na predajni,alebo treba googlit ci nemaju viaceri ludia ten isty problem,ak nie tak reklamuj a uvidis.

GiovanniX

kazdy notebook piska,skuste si dat ucho ku klavesnici,ale samozrejme pri praci to nepocut,ale myslim si ze HP(neviem aka rada uz) mali ten problem od vyroby,ze vetrak sa nikdy nezastavil,neviem ako to poriesili potom,mozna dakym softom...ale treba porovnat rovnaky notebook bud na predajni,alebo treba googlit ci nemaju viaceri ludia ten isty problem,ak nie tak reklamuj a uvidis.

AdamKrt

Zalezi, kde je problem. Ci to ma, alebo to nema robit.

Napr. neprijemne hucanie je u niektorych notebookov bezne, ked maju aktivne chladenie a regulovany vetrak podla teploty. Ked je teplota nizka, vtedy sa vetrak vypne a je ticho, ak je vyssia teplota, zapne sa na vyssie otacky a potom sa moze zdat, ze je to hlucne.

Skusit to mozes, uvidis, co povedia... Ale tie pidivetraky maju aj tak tendenciu po par mesiacoch zacat hucat.

lost

Ja by som to skusil reklamovat :)

Alebo najskor napisal email na predajcu.

Aka znacka notebooku to je ?

Niekedy sa to da asi aj tak (ako som to robil ja s mojou byvalou Toshibou :) ) ze som to zobral do servisu a oni sa na to pozreli a ze OK skusime to opravit, za hodinu to bolo OK :)
vymenili tam zvukovku a nekoniec prisli na to ze ovladace boli len zle. To vsetko zadarmo :)