SZU - vseobecne lekarstvo

Trash

Mam byt uprimna?Pretoze si myslim,ze na SZU mam proste vacsiu sancu ako na LFUK...vacsiu sancu dostat sa tam...Ked uz tam budem budem sa drzat zubami nechtami:)

miusa

Vpohode sa jej dari, aj sa jej to tam paci... ona urobila vsetky skusky v predtermine.. a vravi ze az tak tazke to nieje... :) tak ti drzim palce.

Trash

Miusa,a ako sa jej dari?Ja mam podklady na prijimacky ucim sa aj na kurz som sa prihlasila,tak snad ma vezmu...dufam:)Mirka,ja mam 22 a tiez robim ale medina je moj sen,takze idem do toho.

Mirka414

Na LFUK V BA dosť nadavaju na fore a ktovie ako sa študuje všeobecne lekarstvo na SZU ak je to vlastne to iste.
Ja by som chcela isť niekedy na odbor ošetrovatelstvo, lenže to musim iba denne a nejako mi to stale nevychadza aj zariadiť časovo a dať vypoveď v praci a aj s peniazmi mi to teraz nejako nevychadza keďze budem musieť aj do tej školy dosť investovať. Veď možno do 5 rokov sa mi tam podarí dostať a prehovoriť rodičov aby ma aspoň tie tri roky živili :-)

miusa

ano, bude mat MUDr... ta skola je sice taka vseliaka,lebo je novootvoreny ten odbor.. ale stale lepsie ako nic :P

Trash, kamoska mi tam chodi..