Najlepsi make up sem (Fann parfumerie)

SISAMEJ

True match od Loreal je dobry len si neviem vybrat odtiern potrebovala by som tmavsi / chodim do solarka haha/,, ale ked som cekla v zahranicne stranky tam su aj take odtiene loreal
u nas mi vsetky pridu take svetle-do ruzova /

zevraj Chanel vitalumière je fakt dobry, ma niekto skusenost?

Scotch

mne celkom vyhovuje loreal true match, zatial asi najlepsi, ale tiez nie som stopercentne spokojna.. mne sedi maloco, hlavne odtienom.. teraz som dostala vzorku burjois healthy mix serum a vyzera byt dost dobry, ale mala som tmavy, tak mam zalusk nanho..

co sa tyka mary kay, vzivote som nebola horsie namalovana ako s kozmetikou mary kay.. podla mna uplna hroza..aj make up - a to mi poradila ,,poradkyna" aj tiene aj spirala..no des...

Pipa 7

a preco neskusis Mary Kay sice sa neda kupit vo fanku,ale cez kozmeticku poradkynu,ale ta ti poradi najlepsie,lebo ti vyskusa make-up a poradi ktory je pre tvoju plet najvhodnejsi.

mataBB

a teraz ma bourjois aj novy healthy mix serum..s takym cervenym vrchnakom a inymi ovocnymi vytazkami,..sa na neho chystam...a ten povodny healthy mix je super

blink_182

Od Bourjois Foundation Bio DETOX ORGANIC a ešte aj Healthy Mix foundation ale ten Healthy Mix je lepší no... krásne vonia a pleť sa po ňom neleskne :-)

katka1402

pokiaľ viem, Gosh má len dva druhy makeupov..jeden pre zrelšiu pleť a druhý je dlhotrvácny gosh x-ceptional wear. Ten používam aj ja,písala som o ňom nižšie.

katka1402

presne tak, MF hodnotím rovnako, a k tomu Goshu - naopak vydrží veľmi dlho, a aj ked sa už začne strácať tak rovnomerne, netvoria sa mi na tvári žiadne fľaky. Keď si ho dám skoro ráno ( dávam si aj púder) a neskoro večer prídem zo školy, stále mám pekný makeup. No ostatné makeupy z fann som neskúšala, takže viem porovnať len tieto dve značky.

Dennniska

moja osobna skusenost s Max Factorom je tiez nie prilis ohurujuca. Rovnako ako tu bolo spomenute, neprekryval az tak dobre, a najma nebol dlhotrvacny. To je u mna kriterium cislo jeden. Aj napriek tomu, ze na nom bolo pisane, dlhotrvajuci efekt, ale nebolo tomu tak.