Poradte mi s dovolenkou

Príspevok v téme: Poradte mi s dovolenkou
inanitka

Prosím vás máme s priatelom možnosť ísť s mojimi kolegami thajčanmi na dovolenku do južného Thajska, na 15dní,letenka stojí 680eur tam aj naspäť a plán je taký, že nejak každy druhý alebo tretí deň sa pojde na iné miesto čiže aj novy hotel a tak okružná cesta. Lenže môj priatel ma nahovara isť radšej niekam kde budeme v jednom hoteli a dovolenkovať-oddychovať a že to nemusí byť len Thajsko ale napr. aj Kuba,Dubaj,Maledivy... a ja teraz neviem čo je lepší nápad,ísť cestovať s kolegami (ako išiel by aj priatel) alebo radšej najsť nejaku dovolenku iba ja s priatelom a uživať si pláže a tak... preto by som rada počula nazor vas ostatnych že čo je lepší napad :))
ďakujem :))

mate59

ja by som volil radšej s kolegami, oni sa vyznajú, ukážu vám všetko, viac spoznáš.A cien sa neboj, je tam tak draho ako u ns, ak nie lacnejšie, čo sa táka stravy určite.
Túto príležitosť využite,lebo keby ste sa šli len vyvaliť na slnko, nemusíte sa terigat tak ďaleko, to by stačil aj Tunis, Turecko,alebo ak sa skľudní situácia, tak Egypt.Tak len choďte a potom na svoju vylihovaciu dovču choďte ešte raz na jeseň do tepla, až tu leto skončí.

inanitka

moj priatel by aj rad išiel do toho Thajska len on si myslí že takto minieme strašne vela penazí,ved len letenka stoji 680 eur a teraz plus všetky tie poplatky,hotely,strava,nejake dobrodružstva... a že ked pojdeme len do jedneho hotela a cez cestovku tak že aj si oddýchneme a ani moc neminieme,a ja si začinam uvedomovať že ma možno aj pravdu,ale zas takto ma to lákalo že by som išla s kolegami ktorý to poznaju a pracujeme v jednej thajskej reštike spolu... musím si to poriadne premyslieť...

bibi123

ja by som odporucila zostat na hoteli. Vacsina hotelov ponuka masaze od pravych-domorodych Thajok, masaze stoja tusim len okolo 10-15eur, co je dobra cena v porovnani s BA... treba si nasekat velmi vela tych masazi a neskutocne si date dokopy zdravie:O) pocas pobytu mozte absolvovat fakultativne vylety, pojdete sa pozriet na opicky, do aquria,...
ale radim ist cez cestovku, nie na vlastnu past, ak sa nechcete na tom obrovskom letisku stratit(pri 1.navsteve by som to neriskovala).

zuzuska

to uz je na tebe ci sa citis byt kazdy den v inom hoteli alebo si chces dovolenku uzit niekde v pokoji, ak si akcnejsia chod s kolegami uvidis viac z tej destinacie, a ak chces lenosit a opalovat sa chod s priatelom :)

beskyd

ja by som odporucil nejaku chatku na hornej orave. alebo na kysuciach v okoli svrcinovca, skaliteho alebo makova:)