Čo robite ked pride depka?

Príspevok v téme: Čo robite ked pride depka?
jeanny

mam teraz vela volneho casu, skoncilo sa skuskove a namiesto toho aby som sa tesila sa uz neviem dockat dalsieho. Nie zeby som sa tak rada ucila, neznasam ten stres a ucenie mi ide tazko ale aspon nemam cas na svoje negativne myslienky. Neviem co somnou je, preco sa neviem tesit a uzivat si volna? nemam chut ani pozerat film, knihu nedocitam ani po prvu kapitolu, nic ma nebavi, nic sa mi nechce, nemozem sa donutit nic robit a ked aj zacnem, rychlo skoncim lebo nevladzem. Proste nezvladam samu seba, co mam sakra robit?? len tu sedim, a cely den sa dopujem cokoladou, to jedine ma este ako tak drzi pohromade inak by som sa asi zblaznina

GorillaZ

@Jeanny
Tu hru nemusis mat zakupenu, staci stiahnut z netu :D. Len treba vediet ako nato. Najlahsie to ide cez Torrent - treba ale najprv stiahnut AoE II Kings a potom datadisk AoE II Conquerors. Nuz a instalacia sa robi pomocou Daemon Tools programu. Ak by sa ti podarilo "spojazdit" tuto hru tak si mozme zahrat po sieti :) Staci napisar na moj email - damonmax@azet.sk

lost

jajka001_ no to bol budik :) (jedlo, vencenie)
ale dnes som zas nasiel psika PRESNE V STEREDE postele :D
nechapem ako sa tam trafi :D
a to som mu na kraji postele spravil pelech... a on takto :)

jeanny

Age of empires som hravala, to bola moja najoblubenejsia hra! :) ale to bolo cca 10 rokov dozadu, teraz je uz asi uplne ina verzia a treba ju asi mat zakupenu, ci nie?
nie som na intraku, som doma takze som len minimalne v kontakte s ludmi v mojom veku, ale tak tazko s tym nieco urobim

GorillaZ

@Jeanny
Ked mas tolko volneho casu tak by som ta pozval niekedy cez tyzden zahrat si cez net jednu dobru strategicku hru - Age of Empires II - toto hrame s kamosmi po sieti, okrem toho snad uz len FIFU 11. Nemam rad akcne stirelacki, radsej nieco kde clovek zapaja mozgove bunky :)
Samozrejme, treba nato program Hamachi aby sme sa spojili do virtualnej LAN siete ale pojde to ak by si chcela. Vlastne tymto pozyvam hockoho koho bavi Age of Empires a nema s kym si zahrat. My to hrame maximalne 3ja plus zvysok pocitac takze by to chcelo zmenu :)

Okrem toho by som odporucil na zahnanie nudy pocas semestra nejake kruzky, zaluby ci divoke napady :D. Nwm na ako intraku sa nachadzate ale u nas v KE na Jedlikovej mame kopec veci ako napriklad ping-pongovu miestnost, kino, posilnovnu, niekolko slusnych barov, stolny futbalek, atd atd takze je si z coho vyberat. Zaluby sa tiez rataju, napr ja som sa odhodlal na gitaru, nieco aj citam a venujem sa takej grafike vo Photoshope z coho raz za cas vypotim nejaky moj vytvor - hovori sa tomu SIGNATURE alebo PODPIS na forach.

lost

5 s
4 s
3 s
2 s
1 s
buuum, :D ale nie :D
pripaja sa ...
lost sa prave pripojil, is online.

no ten cas ale leti.. a v spanku nejak rycheljsie, asi zacnem po nociach nieco studovat, nech to ide pomalsie, alebo pojde to este rychlejsie? :D

lost

hmm, no akcne hry vedia zobudit cloveka (hlavne ak na mna vybehne prisera a ja dostavam infarkt) :)
a strategicke vedia dlho drzat v napati (ked neustale cakam kedy sa dokonci vyvoj super zbrane ktorou znicim nepriatela :D )

fuuu, stare zlate casy :)

dlho planujem si nainstalovat nejaku hru, to je haluz teda.. ked som nemal velmi cas na hry, resp. rodicia mi zakazovali PC lebo som sa neucil, som si vzyd hovoril ze raz, ak, budem velky, budem hrat vela hier.

No a teraz sa mi nechce, z lenivosti ani vybrat hru ktoru by som hral, nie to este instalovat to :Da dnesne hry sa obcas zbytocne komplikuju, mne sa pacili tie stare hry, kde bol clovek odkazany viac menej na skusenosti (skills) alebo tak, a nie na super moderne veci, ktore vsetko ulahcia :)

kde su casy, ked som mal 9 a neboli ziadne starosti len ja a moj pocitac :D

nenavratne prec... ale raz by som sa rad aspon pozrel ako to vyzeralo, stroj casu, bez ovplyvnenia daneho deja v minulosti :)

hm, mozno zivotny ciel? :D zostrojit stoj casu :D

jeanny

fuu asi nieco akcne alebo strategicke :) ja som na toto antitalent, este pred sto rokmi som sa pokusala o jednu instalaciu a omylom som vymazala polku suborov v pc, odvtedy sa toho nechytam a hry nehram (predtym som bola pomaly zavyslacka:) uz mi ostala len ta cokolada

beskyd

lost, uz hej ale nebol v bezprostrednej blizkosti. nad starymi horami smerom na kriznu v kosodrevine, stal rovno v ceste, takych 20 metrov asi, skoro som sa zblaznil ale dobre to skoncilo, som sa otocil a pomaly odkracal ako keby nist lebo keby som si mal lahnut na zem a hrat mrtveho tak asi chytim infarkt okamzite. nepotrebujes ani grizlyho, nase medvede bezia do 80 km/hod, aj na stromy vedia ciastocne liezt cize je to dost o nahode, najma teraz ked su udajne premnozene... neni to sranda teda, obzvlast velka fatra a nizke tatry nie su zrovna najbezpecnejsi region...