Ako zvacsit maly penis

Príspevok v téme: Ako zvacsit maly penis
kiko11111111

Dobry den chcel by som sa vas opytat ci ma niekto z vas skusenosti s kombinaciou tabletiek Muscle X edge + Orexis alebo Virility Cock growth + extreme NO ,ktore sluzia na zvacsenie penisu. Alebo inu moznost zvacsenia prirodzenia, pretoze mam ho len 7 cm a dost ma to frustuje. Ak by ste mi neako poradili budem vam len vdacny.

behind

Penis sa nedá zvacsiť, jedine hádam transplantáciou.
Je to obrovské masírovanie mozgov. 90 tim percentam žien stačí aj menší penis. Viem to z vlastnej skusenosti.

fero_tn

Podla mojho nazoru je najucinnejsou metodou pouzivanie vakuovej pumpy. Ked si trosku nastudujete, ze ako to cele funguje, tak pochopite ze si vdaka nej mozete zlepsit erekciu ale aj predlzit penis :) su aj drahsie, profesionalne modely, ale najdete aj lacnejsie. Treba sa zariadit podla svojich financnych moznosti... niektore su popisane aj tu: www.pevnaerekcia.sk , dokonca je tam aj video ako to cele funguje (ak by to niekoho zaujimalo)

maly JO

Cau, aj ked asi neskoro, ale predsa pridavam moje skusenosti. Ja som poskusal snad vsetko dostupne, tabletky, cviky, natahovace. Kopa vyhodenych prachov. Pomohol mi len Phallosan. Mam +3cm za 6mes a stale rastiem:P