Mikrofrakčný resurfacing alebo dermaroller?

Príspevok v téme: Mikrofrakčný resurfacing alebo dermaroller?
janusha159

Ahojte mala som akné...asi tak pred pol rokom som sa ho zbavila, ale ostali mi nepekné jazvy najmä na lícach. Neviem, ale na internete som čítala o rôznych možnostiach najviac ma zaujali metódy mikrofrakčného resurfacingu a dermarolleru...Dermaroller však je na domáce použite. To by som však nechcela. Myslíte, že nejaký dermatológ by to bol schopný vykonať. Máte s tým niekto nejaké skúsenosti či už negatívne alebo pozitívne? ..Mne doktorka odporučila na jazvy na akné silikonový gel Scarban, ale neivem či sa s ním môže ísť na slnko a tak. Dajte vedieť prosím ak máte akékoľvek skúsenosti s korekciami jaziev

janusha159

Merenwen tvoja mama je dermatologička? Ak áno prosím ťa kde sídli, alebo prípadne nejaký kontakt ďakujem

Merenwen

Moja mama bude robiť to ošetrenie s plazmou. Robí sa to tak, že ti odoberú malé množstvo krvi, to sa scentrifuguje, oddelí sa plazma a aplikujú ti to na tvár.

janusha159

delphia ďakujem za odpoveď a skúšala si CO2 laser? ....a na tú otázku no myslela som to ako či by bol ochotný to urobiť i keď to nemá v ponuke svojich služieb =D

delphia

zasmiala som sa pri tvojej otauke, ci dermatolog je schopny vykonat osetrenie dermarollerom :D
tak hadam vykon bezne prevadzany kozetickami by nemal robit problem pre cloveka s medicinskym vzdelanim :D

efektivnejsi je CO2 laser.