Neviem......

Príspevok v téme: Neviem......
Channy

ja neviem čo je so mnou celý deň sa chystám že idem cvičiť, no nakoniec som necvičila, celý deň som dneska nevyšla z domu a že bolo vonku krásne, zajtra sa bude zase učiť do školy a víkend je za mnou, ja sa neviem prinútiť cvičiť, chcem byť štíhla nosiť krásne oblečenie, cítiť sa faj!, už nemám žiadnych poriadnych kamarátov-nemám s kým ísť von, všetok svoj voľný čas trávim za počítačom, telkou, s mp3 alebo v obchode :/ som hrozne lenivá ale v hlave si hovorím že to chcem zmeniť ale neviem čo ako... som zúfalá, takýto život ma proste nebaví. Moja jediná kamarátka(naozaj najlepšia) so mnou po lete v september/oktober prestala chodievať von, ako keby sa za mňa hanbí a ide radšej von s peknými a štíhlymi babami-ona je tiež veľmi pekná, len s ňou som celé dni bola vonku aj keď sme len venčili psa ale sa prechádzali po sídlisku, cez leto som mala 77 kg a teraz 85kg-to je strašné ja som chcela z tých 77 na 70 a niee teraz budem rada ak 85 dám 77... nejako tú váhu necítim ani nevidím, že som pribrala ale váha nepustííí
pomoooc ja viem že je to moja chyba som trochu psycho ale nebaví ma to takto! všetky baby v našej triede sú krásne štíhle a ja taka tučniačka, čo nič na telesnej nevie alebo nevládze :( aaach

Channy

konečne sa mi po dvojmesačnom takom slabšom snažení podarilo schunúť :-) aj keď iba 2 kg! no konečne som zbadala nejakú zmenu na mojej váhu, z 84/85 je to dnes 82/83.. no ešte treba veľa makať za apríl by som chcela dať dole aspoň 3 kg

Channy

helus...čooo to prečo až za dva roky? a ďakujem za tvoju podporu snažím sa ale ide to ťažko, ešte sa učím ovládať svoju pažravosť :D

Helus

channy drzim ti palceky v tvojom chudnuti.To nevadi,ze nechodis na Zumbu,ved ked budes doma cvicit,a upravis stravu,kilecka pojdu dole.ja som zvykla bicyklovat 30-50 m inut,ale teraz nemozem,mam problemy s kolenom,mamm ist na vymenu kilenneho klbu,ale termin mam az za 2 ROKY!!!!!!!!!!!TO zatial nebudem moct ani v lete na bicikel.

Channy

čo myslíte, koľko je vhodné teda ako často a ako dlho cvičiť na bycikli/steperi a koľko brušákov robiť aby to malo nejaký efekt :D ? prestala som totižto chodiť na zumbu, stálo ma to strašne veľa peňazí, za týždeň som nechala za zumbu + cestu 10 eur-a keďže nezarábam, chodím len na strednú a nie sme bohatí tak som prestala, aj keď ma to strašne bavilo, ale tancujem si sama doma pre seba :-)

cinni

mata, tak to mas taku vysku ako ja:)

kali, piskoty su same sacharidy,.. pokial to jes pravidelne, mozes z toho pribrat..ale pokial mas pohyb a vydas tolko energie kolko prijmes, tak by som nejake obcasne prehresky neriesila..ja ked som nemala sajnu o nutricnych a energetickych hodnotach potravin, a dostala som na nieco vecer chut, som si spravila ovsenu kasu, alebo zjedla misu musli, ci cerealnych vlociek a som si myslela,ze je to max dietne..a nepribrala som..ked som sa dozvedela, ze som si mohla dat rovno vyprazany syr (kaloricky, nie vyzivovo) mala som dost :D

cinni

kali, nemyslim si, ze by si z toho pribrala ak obcas zhresis..aj ked piskoty niesu najlepsia volba..:)

mataBB a ty mas aku vysku?

KaliKali

Ahojte. Ja som schudla 15kg a tiež sa zo mna stala chronicka dietarka! Teraz vsak potrebujem nejake kg pribrat..chcem sa spytat ak sa cely den stravujem dietne a vecer pri telke zjem pol balika piskot (napr dva krat do tyzdna) moze sa stat ze z toho priberiem??

mataBB

a zabudla som napisat ze doteraz mam nejaku formu ppp..nie anorexiu ani bulimiu samozrejme, ale proste som vecna dietarka az prehnana, mala som take obdobie pred 3rokmi ze bud som sa prejedala alebo som drzala prisnu dietu..proste ziadne racionalne stravovanie...teraz je to ok zatial a dufam ze aj bude