Čo robiť po rozchode ?

Príspevok v téme: Čo robiť po rozchode ?
Marko626

Takže budem sa vam snažiť porozpravať moj pribeh dufam že mi stym pomožete.
8 rokov som chodil na strednu do tej istej triedy s jednym dievčaťom. Celych 7 rokov sme sa skoro vobec nerozpravali boli sme pre seba len spolužiaci ktorí nemaju žiaden zaujem sa spoznať. Až potom v poslednom maturitnom ročniku to prišlo. Sedela predomnou v lavici a začali sme sa kamaratiť. Boli to dlhe nočne rozhovory kotre začinali tym že sme sa bavlili o škole že čo sa treba učiť až postupne sme sa spoznavai porste sme sa bavili o všetkom tieto rozhovory často trvali až do rannych hodin a potom sme sa v škole zo seba len smiali akí sme unaveni. Všetko to prebiehalo na nete. Za par mesiacov som dosiahol to že som bol jej najlepši kamarat komu povedalu uplne všetko a takisto naopak. Ona vedela o mojich problemoch a snažila sa mi pomocť tak isto aj ja som vedel o jej problemoch. Už počas školy sme boli taky kamoši že som ju zo školy vozieval domov. Chodili sme spolu so spolužiakmi si po škole vždy niekde sadnuť. Ked sme mali chatu ako jednine dievča som ju zobral na chatu autom zvyšok šiel autobusom. Proste všetci okolo si začali všimať že neisme len kamarati ako sme každemu hovorili a ani sami sme si nechceli to priznať. Po maturite sme začlai chodiť na diskoteky do inych miest spolu s kamratmi som ju vždy bral do auta. proste aj ked sa išlo do mesta stale sme sa niekde stretli a šli sme spolu. Alebo len tak uprostred noci som k nej prišiel na cigu trochu pokecať. Proste sme boli super kamoši ktori si necheli priznať že je medzi nami niečo viac a z inych čo onas niečo hovorili sme sa len smiali až kym neprišla osudna noc ked sme sa toršku opili na nasledovala pusa na lice pusa na pery a nakoniec mi strčila jazyk do ust. Začali sme sa ešte intenzivnejšie stretavať ale nikdy sme neboli oficialne vo vzťahu. Ale nasledovala letna brigada sme boli dosť od seba odlučeny potom ja som šiel na vyšku ona išla pracovať do zahraničia vtedy začalo pisanie na nete predzvananie sms ky a asi po roku sa to začalo kaziť mal som pocit že narrokom mi ubližuje aby som sa snou rozišiel začala vravieť že teraz nikoho nechce proste odomna utekala Vravela že je to prenu ťažke a stale naman mysli ked je preč že jej chybam a že radšej budem kamarati lebo že taky vzťah na dialku je oničom ale ja so msa toho niak nechcel vzdať možno to bola ta chyba mal som strach že si najde ineho a ked bola doma tak mi bolo blbe sa knej spravať ako kamarat vždy som chcel niečo viac .Začal byť namna zla 2 mesiace sme sa nevideli ja som prišiel zo školy že hned pojdme zanou a ona mi povedala že nemože lebo ma s jednym spolužiakom doležitu debatu. Ako ja si myslim že ked sme obaja doma a tak dlho sme sa nevideli tak ja by som pre nu bol najdoležitejši. Začala sa na verejnosti spravať že ma nepozna a že nič spolu nemame i ked sme už davno boli po škole. Proste kumne bola dobra len v sukromí. Začali sme sa hadať a i ked po každej hadke sme si povedali že sa henvať nebudmee že ked bude problem tak si ho hned vyriešime stale sa obiavovali problemy a citil som že mi to robi napriek aby som sa snou rozišiel. Začala somnou traviť minimum času. Vravela že je doma kratko a že ma aj inych kamaratov že somnou nemože byť vždy ale my sme boli spolu uplne minimum času. Až raz mi napisal strašne dlhu spravu same nadavky aky som koko... že som zakomplexovany a na nej zavisly a že to všetko bolo prenu len kamaratstvo nikdy nič viac necitila a že chce byť kamaratka. Ked sme si dohodli stretnutie že to vyriešime nebola snou žiadna reč tak som to nechal tak ešte niaku chvilu som jej posielal smsky ako ju mam rad až dovtedy kym si do 2 tyždnov nenašla dalšieho a povedala mi že keby ma niekedy lubila tak by sa z toho vzťahu dlhšie spamatavala a nie hned skočila do dalšieho povedala že sa mam stym zmieriť a že chce aby sme boli taky kamarati ako predty i ked vie že to už take nebude ale aby sme sa oto pokusili. Nato som ju uplne vymazal zo svojho života všetky fotky icq skype pokec fb smsky fotky proste všetko zo začiatku to bolo ťažke ked som ju snim videl ale vždy som ju ignoroval niekolko krat sa pokusila zamnou prisť a udobriť sa ale vždy som jej zo zlosti povedal take slova že aj ona sa nahnevala a začala pomne hrešiť a rozpravať kamaratok ako ich ohovaram proste chcela mi napriek a teraz po 2.5 mesiaci ignorovania sa znovu ozvala a povedla že som ako maly že niekolko krat sa snažila byť kamaratka a že ani kamarat nemusim byť ale žeby som jej aspon pozdravil že nech sa netvari mže ju nepozam lebo ten čas čo sme boli spolu sa neda vymazať. Zrazu tvrdi že ma lubila a že to čo povedala bolo zo zlosti aby som ju nechal na pokoji, že ma ma stale rada a že som nanu zly a že nechem byť kamarat tak o tomtvrdi že len ja chcem jej sposobiť rovnaku bolesť ako ona mne sposobila tvrdi že aj keby som nechcel byť kamarat tak že stale je tu premna. tak mi poradte čo robiť premna je to jedna vynimočna osoba a stale ju mam rad a lubim ale neviem či ju ignorovať alebo pridať si ju na fb a znovu sa pokusiť byť kamarat aj napriek tomu že ju lubim a aj po tom všetkom by som snou chcel byť. Ale ma priatela už a neviem či mi klame alebo nie ale na to že nechce nikoho a ma frajera a sprava sa knemu uplne inak ako kumne možno preto že ja som bol spolužiak že jej to bolo trapne ale ona snim je teraz naozaj nonstop všetky jej kamaratky tvrdia že nanich sa vysrala lebo je velmi donoh zalubena tak poradte čo robiť prosim .... :(

Excell

Píšeš že je výnimočná a prosím ťa čím? Že ti vynadala do ko...v? Utekaj ty od tej hysterky a nájdi si nejaké jemné dievča. Mne by len raz také čosi baba povedala a končí u mňa.Sorry.

leerka

kasli na nu .. zabudni na nu ..ignoruj ju ... inak ved si pisal, ze ste spolu neboli vo vztahu a potom zrazu, ze ste boli, tak som z toho trosku zmatena ... ale to je jedno .. ak ma ineho, nechaj ju tak, ty si tiez najdes niekoho dalsieho a ju ber ako prijemne rozptylenie a poucenie v zivote ..

0vecka

no ja suhlasim s tym ze sa nema urazat ani ju nema nenavidiet ... ale nemal by na to mysliet tymto sposobom - ze sa daju znova dokopy ... to je cesta do pekla... mal by na nu prestat mysliet a to pozdravenie sa beriem na ulici ale osobne na fb by som si ju dal radsej offline a nepisal...

rony26

no pozri, ona ta nechce resp. chce "len" za kamarata...ty si musis ujasnit ci s nou dokazes byt kamarat...podla toho co som cital (a cital som to cele ;-)) tak to nedokazes, mozno neskor, ale teraz nie...takze ako pise ovecka bude najlepsie ked s nou obmedzis kontakt na minimum...to ale neznamena, ze ju mas zacat nenavidiet a uplne ignorovat...tym, ze ju pozdravis a prehodis s nou zopar slov z teba neubudne...prave naopak, ak sa budes spravat ako dospely, rozumny muz tak skor uputas...detinske spravanie plne vycitiek a hnevu to je sposob ako ju stratit nacisto...ak ju mas rad tak jej takto neublizuj, ak sa zatial v tomto smere nevies ovladat tak sa to najprv nauc a potom si k nej buduj nejaky vztah, ale taky, ktory bude akceptovat aj ona, lebo svoju jednostrannu tuzbu jej nanutis nemozes

0vecka

normalne jej povedz ze sa na to necitis. naj bude ked uz ona trva na tom aby si bol medzi priatelmi tak si ju daj do skupiny ktoru budes mat offline a necitaj jej wall... ked sa budes citit fajn (-napr ftedy ked prejde tyzden a ty si na nu ani nespomenies) tak radsej este pockaj mesiac dva kym jej napises alebo tak...

Marko626

Ani sa nečudujem že si to cele nečital :DDD ako mysliš že počkať ? čo ma mrobiť mam ju mať na fb mam jej pozdraviť ked ju stretnem ked sa bude chcieť rozpravať ?

0vecka

necital som to cele ale v ziadnom pripade sa s nou nekontaktuj viac ako musis... budes sa len trapit nema to zmysel aj ked viem ze s nou v kontakte byt xces... pockaj nejaky cas mozno rok a potom si snad k sebe cestu najdete....