Ovulacny test, vase skusenosti

mimisek

Brala si predtym hak?
Ja ju neberiem uz roky, prave kvoli tomu, aby som si odsledovala cyklus... Teraz presne viem, kedy ovulujem, dokonale poznam svoje telo, co sa mi nesmierne zide o niekolko mesiacov, ked sa planujeme snazit...
Ja by som ti skor odporucala toho gynekologa, tie ovu testy nie su presne. On ti urobi ultrazvuk, odpozoruje cyklus a presne budes vediet, co kedy mas. Vola sa to folikulometria, podla mna necakaj.

tiny

No ja už sama neviem či mávam či nie bolesti a podobné príznaky, psychika je sviňa a u mňa podfarbí danú skutočnosť tak, že sama neviem či to tak je alebo si to namýšľam. Zaujíma ma či je to možné nemať ovuláciu bez toho, aby sa to na mne nejak odzrkadľovalo a pritom mať pravidelný cyklus. Budem skúšať prostr. testov iné predpokladané termíny, v ktorých môže ov. nastúpiť.

tiny

No ja mám momentálne dilemu s ovulačnými testami. Mne sa tiež ukázali dve čiarky jedna tmavšia jedna svetlejšia ale po urobení ďalšieho testu o pár hodín už druhá čiarka bola len svetlejšia a dnes bola len jedna čiarka. Mala som dva ovulačné testy a v tom čo mám teraz sa vôbec nevyznám. je to značka woman secret prúžkový test. Takže začínam vážne stresovať, že ovuláciu ani nemám aj keď mám pravidelnú menš.. ku lekárovi ešte nechcem isť lebo je to len druhý mesiac čo je skoro a čo to testujem. možno máš lepšiu značku.