Neviem nájsť jeden kvalitný make-up!

Príspevok v téme: Neviem nájsť jeden kvalitný make-up!
Elza321

Čaute baby. Dúfam, že mi tu niekto bude vedieť poradiť. Už som vyskúšala kopec make-upov, ale ešte som nenašla taký, ktorý by mi sadol a vyhovoval mojim požiadavkám.
Potrebujem make-up, kt. je vhodný na zmiešanú pleť, prekryje aj červené miesta na tvári a aby nebol príliš hustý, taký akurát aj na jar a leto.
Viete mi pls nejaký poradiť tak do 20 eur? Okrem Vichy a LRP (nevyhovujú mi). Ďakujem

žažiká

keby si si mala kupit vsetky make up-i ktore ti tu baby vymenovali neviem ci by si s tym ziskala nieco,kazdy z nas ma inu plet a ine potreby... v drogeriach mas testery treba vyskusat pripradne sa poradit s kozmetickou. nieje ale vsetko make up, ako tu uz bol spominany korektor, alebo aj puder...

Ve

mejkap nemá všetko prekryť, to je veľmi mylný názor, na to sú korektory, pozri si videá make up artistky, je úžasná, veľa som sa na nich naučila

www.youtube.com

inak, ja mám dermacol s orchideou, je hydratačný, tiež mám zmiešanú pleť

neregistrooo

ahoj elza

ja sice nebyvam na slovensku,ale pouzivam make up od cover girl..tento

www.amazon.com

neviem ci je dostat na slovensku
ale zarucujem ti ze je velmi dobry!..je velmi lahky,ako keby si ho nemala ani na sebe , plus ak mas nepravidelnu plet tak ti to uplne vyhladi:)

dufam ze som pomohla

citron

vyskušala som kopec drahých make-upov a viete pri akom som ostala ? :D je to šialené, ale pri 3,5 eurovom Clear Matt od Essence...a som spokojná, neskutočne !!! jediné negatívum je chýbajúci SPF, ale ten si vynahracujem krémom :D