Som zavisly na marihuane

Príspevok v téme: Som zavisly na marihuane
007-JARO-007

Dobry deň, mam podozrenie že som závisly od MARIHUANY slengovo povedane od trávy. Sice sa hovorí že to neni navykova latka,ale už posledne 3 roky , každy jeden deň si davam velke davky tejto drogy cez "vodne bongo" za tieto 3 roky som stym skušal dosť vela krát prestať ,ale vždy som prestal iba na určity čas a potom som znova do toho padol. Zavislosť sa prejavuje na psychike , keď si nedam ďalšie vodne bongo , tak som podraždeny , nič ma nebaví a sem-tam v noci neviem zaspať. Poraďte da sa stou zavislou nečo ešte urobit ? ale už iba liečenie ? Dakujem

J111

Nechápem, prečo majú niektorí chuť sa ospravedlňovať alebo niečo niekomu vysvetľovať. V podstate je to vaša vec, čo robíte, tak načo tie vysvetlivky?! Na nič. Koho to zaujíma? Mňa nie. Fajčíš, fajčíš, nie, nie. Čo mňa je do toho. Keď ti to pomáha:DDD

milada111

si
je mi to luto,ale nemozem suhlasit s tvojim nazorom,ze som zavisla.niesom zavisla,keby som bola,tak to fajcim kazdy den.ja taku chut na to zas nemam.ja to beriem ako ked sa niekto ide nadrbat,tak ja namiesto alkoholu si radsej zapalim.a este jedna vec,keby som chcela,tak kludne hned teraz raz a navzdy by som dokazala nefajcit.ja s tym prestat nemam problem,takze ja som ten asi vynimocny pripad ako daktori

P.strateny

trava je tazka kktina. poznam to fajcim od 14 rokov, teraz mam 27 a som dost vytrety a najhorsie je na tom, ze clovek si to vobec neuvedomi...
chcem sa vysrat na travu , lebo to zabija mozog, cas, cloveka, zivot...nic vas potom nebavi, po caase ste nervozny a aj schyzofrenny, a tato choroba sa moze u jedincom velmi rychlo rozrast.tak ze S T O P T R A V E.-
sice toto pisem po 3 vodnych , ale chcem sa fakt na ganju vybodnut.
- je to dost tazke lebo clovek si neuvedomi, aku zavislost si po ten dlhy cas upenvuje v sebe samom.
--jaro--
si zavisli, chodis do zlej skupiny ludi kde sa huli..je to aj dlhodoby zvyk, ..ides von a co budeme robit, hmm.hmm..poome sa nahulit..

si

a Marihuana je droga a mozes zostat na nej zavisly...........psychicka zavislost je dost vazna zavislost.........
.milada1111-a ty si tiez zavisly ked sa nevies zabavat bez toho.len asi o tom este nevies.a ani jeden si to nepriznate az ked zistis ako ta to zacina menit.jaj tak by som vsetkych nakopala do r.....boze ludia nedrogujte kazite si zivot.spamätajte sa....hovorim aj o tvrdsich drogach.ti co drogujete si nevazite zivot..............len skoda ze s vami trpia aj ostatni;ti co si to vobec nezasluzia.

si

ahojte vsetci,moj manzel fajci marihuanu 8 rokov ale posledne 2 roky je to stale castejsie.niekedy aj kazdy den.a to uz neni normalne.chcem aby sa isiel dat liecit lebo sam to nezvlada a ja uz som z toho unavena .Zivot je moc kratky nato aby si ho takto znicil.a hlavne je len jeden.
nech mi nikto nepovie ze to je v pohode .niektori blbci tu pisu ake je to dobre a tak.ale pre koho?blbnete z toho a neni ste to vy.a trpi tym rodina to si asi ani jeden neuvedomujete......:-(((((((((((((

milada1111

tiez si myslim ze marihuana nie je zavisla droga! boha ved to fajcim 7 rokov a prestat mozem kedy chcem,vobec mi to ani nechyba,iba fajcim len pre zabavu,alebo pre pohodu

lentilkaaa

LIECENIE JE TI NA DVE VECI PRI MARIHUANE....ide o cisto psychicku zavislost...staci pevna vola a nestykat sa s ludmi u ktorych mas k tomu pristup...ja poznam par ludi ktori odisli na nejaky pol rok do zahranicia pracovat a pomohlo im to a to boli ludia co brali pervitin a nie marihuanu