správna kombinácia liekov? - pre RNG

Príspevok v téme: správna kombinácia liekov? - pre RNG
silvus28

Chcela by som sa spýtať nejakého odborníka, napr. RNG, či mám správne nastavenú liečbu, či sa tieto lieky môžu navzájom kombinovať:
Triquilar (hormonálna substitúcia, lebo mám Turnerov syndróm)
Zyprexa Velotab
Trittico
Depakine chrono
Zopiclon - ten je na spanie
Inak mám bulímiu, obsedantno-komp. poruchu a vraj aj bipolárnu poruchu ( s tou bipolárkou ja ale nesúhlasím, podľa mňa ju nemám)
Ďakujem za odpoveď

RNG

Ja nie som odbornik na lieky, ja len viem niektore nahradit neskodnymi portavinovymi doplnkami.
Inac Turnerov syndrom je vrodena chromozonalna chyba, neda sa nijak liecit a niektore jeho prejavy sa daju adresovat.
kidshealth.org

Triquilar je antikoncepcna pilulka, Levonorgestrel - ethinyl estradiol, skodliva chemikalia pre telo a nechapem, preco ti ju predpisali, ked pri Turnerovom syndrome je prave skoro nemoznost otehotniet.
Zyprexa(olazapine) je chemikalia, ktoru pouzivaju pre bipolarnych, ma hromadu skodlivych ucinkov
en.wikipedia.org
Jej hlavny ucinok je tlmenie(oblbovak v mojej kategorii)

Ja na ukludnenie odporucam L theanine, Picamilon(B-3 + GABA), st Johns wort, 5-HTP, SAM-e a ine, co su vsetko bezpecne potravinove doplnky.

Trittico/tradozone je antipsychoticka navykova droga s hromadou ucinkov a nasledkov, povacsine skodlivych
en.wikipedia.org
Depakine chrono.sodium valproate je tiez skodliva chemikalia pouzivana proti epileptickym zachvatom
en.wikipedia.org
Zopiclone je tiez navykova droga, uspavajuca s hromadou skodlivych ucinkov
en.wikipedia.org

Nuz maju ta poriadne nadrogovanu a dokopy mozes mat z toho mozno aj vyse 100 roznych skodlivych nasledkov. Divim sa, ze si sa na nic este nestazovala