sexy muzske mena :)

jajka001_

bibi, meno neprezradim, len ze je atypicke, a je po tatovi :)mozem povedat len ze som pôvodne chcela Matej, to bol moj konecny vyber po vyluceni Alexa, Jakuba, Samka (lebo tych je teraz uz neurekom)tiez som musela vylucit vsetky mena,ktore mali nasi kamosi, tiez mena, ktore sa mi s niekym spajali, mena, ktore sa manzelovi nepacili ...:)

odpovedmeno

slovenske: Martin , Daniel,

zahranicne: paci sa mi Lex podla serialoveho Lexa Luthora zo Smallvillu :) tiez je pekne Clark

bibi123

aj ja som mala pre psa vybrate meno, ale ako sme ho boli prvykrat pozriet, vyber sme prehodnotili...ale aj po tych rokoch sa nam to meno paci...
jajka a ake si dala nakoniec meno synovi? My sme sa zhodli s frajerom na Michalovi a Richardovi(moze clovek rozne modifikovat-Miso, Mizu, Misko, Riči, Rikino, Risko, Riki, Rič), zenske nemame este dotiahnute, ved v tehotenstve na to bude cas:O)))ani mne sa moje napacilo, preto sa snazim dokladne vyberat:O))

jajka001_

ja zas som poznala Milana a Olivera ktori patrili k tym lepsim , charizmatickejsim, inteligentnejsim :) ale vsetko je fakt individualne
ak by malo byt meno sexi, tak u mna by to bolo Keanu, Brad a Antonio :D

jajka001_

vyber mena pre dieťa je ťažký :) ja som od svojho detstva presla mnohymi menami pre svoje buduce dieta a dokonca este ked som rodila som nebola uplne presvedcena, az ked som ho uvidela, tak mi to bolo zrazu jasne :) prave dnes som sa synceka pytala, ako sa mu paci jeho meno, povedal ze najviac, ze je to najlepsie meno, tak som rada :) mne sa moje meno nepacilo :)

asfdwgfdf

mne sa hrozne paci meno Tadeáš alebo Brano .. Tak sa bude raz volať moj syn :) A inaak sa mi páči napr. Tomáš, Adrián a tak..:)

bibi123

jajka-tak "moji" Andrejovia jeden je z Marianky, druhy teraz zije na kramaroch,ale obaja maju aj velku charizmu, nekryje sa nam rovnaky kamarat?:O)))
Bud rada, ze nepoznas Marcelov osobne-dalsieho, ktoreho poznam je homosexual-ale taky, co nema rad zeny ani ako ludi a ten treti meria asi 160cm a je kvoli tomu strasne zakomplexovany...Mas pravdu, Marekovia su blazni:O)))
ako nad tym rozmyslam, tak chcela som pomenovat svojich buducich synov Misko a Risko a teraz som si spomenula na tak strasne skaredeho spoluziaka Michala, ze budem musiet asi vyber prehodnotit:O)))
a este Milanovia a Oliverovia boli skaredi a zle sa ucili:O))))

jajka001_

do jedneho Adama som bola zalubena v siedmej triede :) bol celkom normalny az na tie nááádherné oči :)
bibi, Andrejov som poznala dvoch, jeden bol slusny priemer, druhý strach a hrôza
Petrov tiez dvoch, jeden pekný, slusny, inteligentny, druhy strasne skaredy bifľoš ktorému to ani nepálilo.
Marcel - poznam len po mene, Marcel Palonder a Marcel z Adela šou
Marekov poznam kopec, kazdy iny, kazdy blazon :)