potraviny po záruke

smajliQa

lost, oni su dobre uskladnene, alebo archivne vina,, cim starsie tym lepsie.. ale ak vino otvoris, tak sa zlomi, alebo moze skysnut a podobne.. to by sa malo vypit do par dni..

lost

no lebo ja som raz rozmyslal, ze skocim to tesca, nakupim plnu tasku vin a odlozim do pivnice, za 40 rokov to najdem a potom predam a kupim si jachtu :)

asi sa mi zrutil jeden investicny plan :(

lost

ale hovori sa ze cim starsie vino, tym lepsie, ci nie? :)

preco by potom tie vina co vytiahli z potopenej lode - par stoviek rokov doazdu boli vydrazene za statisice :)))

mozno je zarucna doba len tak, aby ludia minali a nakupovali :D :D ale to asi len v 0.01% priapdoch

mataBB

kava sa nepokazi, skor zmeni svoje chutove vlastnosti..

pokial viem tak aj na vine je zaricna doba, neviem ci na kazdom..ale je to logicke, vino sa moze pokazit

lost

cital som ze niektore sa daju jest aj 2 a aj viac rokov po zaruke, ak su velmi dobre skladovane, len stracaju tie nutricne hodnoty a vsetko okolo toho..

preco je zarucna doba na kave ?!

ved kava sa nekazi, ci hej ?

jajka001_

dva roky je dost vela, ono ti nemusi byt nic ale kvalita uz asi to nebude. myslim chutovo. nepoviem mesiac, dva, to je pri takych potravinach v pohode.
zlozenie -cukor, kakaovy prasok, sojovy lecitin, sol, vitaminy, zmes korenia, aroma. moc sa tam nema co pokazit.