Revolucia

Príspevok v téme: Revolucia
Vizionar

Stat je rozpredany. Farbiky rozkradnute. Ludia nemaju zamestnania, alebo otrocia za minimum. Vlada kradne a klame pomocou medii. Priepast medzi bohatymi a chudobnymi je obrovska. Zo Slovenska sa stal stat do ktoreho sa dovazauju iba odpadove potraviny a odpadove vyrobky. Dalo by sa pokracovat, ale vieme ako to je ... Co je este potrebne na to, aby vznikol STATNY PREVRAT ?

doubledog

Slovaci si zasluzia svoj udel
mozno sa vdaka tomu prebudia a pochopia,ze im nikto nic neda len tak.
a maju sa snazit sami, aby im bolo dobre.

a ziadny prevrat nepomoze, jedine tak prevrat v mysleni.

0vecka

ale kazdy zdravy si pracu najst moze ... ide len o to aku a za kolko ...

sa porozpravaj so zamestnavatelmi ake je to tazke najst niekoho kto im bude chodit na cas doprace a da sa nanho spolahnut ze nepride pod vplyvom alkoholu atd atd ... to uvidis potom uplne iny obrazok ako ked sa spytas tych pracovitych nezamestnanych ... inaq strasne mi to pripomina tych vysoko vytazenych ucitelov na strednej skole ... alebo aj na vyske ktori popijaju v kancli kavicku a su nervozny ked po nich xcem aby robili to za co su plateni ... tiez vypravaju ako tazko makaju ...

lost

0vecka

ked som polieval na sibacke, zvacsa sirsiu rodinu, nebolo ani jedneho co by sa radoval ze mu je dobre, pri najhorsom sa snazili skryt nespokojnost klasickou "ale nejak bolo, nejak bude" frazou atd...
a nemyslim si ze ludia od 20 do 85 by boli kazdy flakaci, alebo co ...

vezmi si co stoji cestovanie do prace, bezny clovek z dediny, napr taky co nema VS atd...

(toto neber ako utok) - lahko sa ti hovori, ale co ak pride aj na teba? :)
- pretoze mne nejde o stazovanie sa, ale je to celkom smutne vidiet ze je tolko ludi co nemozu ovplyvnit prakticky nic, len sa unasaju prudom a doplatia na to. (ludia co makali rukami 40 rokov a teraz nevedia co) - podotykam, nie kazdy moze byt "alfa" jedinec. to je fyzikalne nemozne.

0vecka

ano lebo sedenia za PC nieje praca ze? to ze sa to deje v statnych podnikoch to je pravda ale v sukromnych firmach sa robi v tych horsich pripadoch aspon na 50%

preco sa neodstahuju ked doma nenajdu pracu?? ono je to vsade vo svete normalne ze ludia cestuju za pracou ... ale ne niektorym je daleko prist do BA ... a tu v BA praca je ...

vies-

ovecka-kolko pracovitych ludi sa stazuje co by chceLo robit a nemoze?lebo v ich regione nie je praca a ina moznost nie je?a odist do zahranicia sa nie vzdy oplati...tak podla teba su to flakaci?
a len tak mimochodom-flakaci sa stazovali v minulej dobe-lebo kazdy musel robit-len flakacom sa to nepacilo-chceli iba sa flakat a dostavat peniaze a nic nerobit-preto frflali na tamtu dobu-teraz im vyhovuje tato doba/cest vinimkam/sedia niekde pri pc v praci-navstevuju vselijake fora a iny na nich robia/
a nie len to-je vela dnesnej dobe ludi co ziju na ukor inych
tak sa necuduj ze ludia frflu

a podla mna aj tak by REVOLUCIA nic nevyriesila

0vecka

toto su reci typickych flakacov len sa stazovat ... ak ste schopni a pracoviti ludia tak sa presadite ... teraz je otvoreni trh tak sup sup ... ale asi je lahsie zavidiet ostatnym...

lost

no ale mal by som liter nahradneho paliva v kufri auta :) cize bysom ho len dolial, ja ze ci to neposkodi fyziologicky motor :D
nevhodne miesto je napriklad tu
upload.wikimedia.org

bibi123

lost-a co je nevhodne miesto podla Teba?
no vraj sa moze zavzdusnit nadrz, ale nevsimla som si, ze by sa nieco stalo...
lost, ale tam je risk, ze ked raz clovek vypne, uz nemusi nastartovat a potom musi brat kluciky od druheho auta a bandasku:O)))

lost

bibi a autu sa nic nestalo? ja neviem co sa stane benzinovemu motoru, ked mu dojde benzin totalne.

inac, mne ukazoval palubak minus uz :D

a ked som vypol motor, tak sa rucicka pohla mozno o 1/2 milimetra dole :D teda ona bola uz trosku pod nulou :)

ale vsimol som si, ze ak idem naozaj pod istu hranicu nadrze, tak mi klesne vykon motora..

raz mi skoro dosiel benzin na velmi velmi nevhodnom mieste..