kamarat mojho priatela

Príspevok v téme: kamarat mojho priatela
...lalala...

ahojte..tak ja mam taky mensi problem..kamarat mojho priatela ma neznasa..s priatelom sme spolu nieco vyse roka a s tym kamaratom sa tak casto nestretavame ale ked uz ano tak ma na mna sarkasticke poznamky a ak ja nieco poviem hned sa tomu vysmeje..neviem co s tym mam robit..priatel vravi ze si zo mna len robi srandu ale mne to dost prekaza..mate s tym niekto skusenosti?ako ste to riesili?a pani vadi vam ak vasi kamarati neschvaluju vasu priatelku?
pre niekoho je to asi smiesny problem ale ja som taka ze sa zatazujem aj malickostami no :) za odpovede vopred dakujem..

kpl

A prave preto, ze si taka hamblivka si to k tebe dovoli.
Zalezi na tom, ako sa chces k tomu postavit. Podla mna mu nejde o to ta zosmiesnit, ale ma zrejme asi on nejaky problem. Skus sa najblizsie nezaseknut a spytat sa ho, ze ci naozaj nema nejaky problem. Ze celkom nechapes jeho postoj k tebe. Ak toho jeho kamarata mas aj napriek tomu celkom rada, tak vyvin nejaku aktivitu smerom k jeho osobe, trebars mu zaplat pivo, ci kofcu. A ak ho neznasas a nemas nejaky zaujem sa s nim priatelit, tak mu jednoducho na rovinu povedz, ze si to neprajes, ze si tiez len clovek, ktory ma city a mozno mu trebars naznac, ze aj to jeho spravanie moze byt z casti problemom, preco si nemoze najst priatelku. Alebo to mozes takisto zobrat s davkou humoru a povedat mu, ze aj ked sa takymto nie prilis vhodnym sposobom snazi na teba zaposobit, tak je to zbytocne a nech svoju energiu radsej venuje inej dievcine pretoze ty si uz zadana. Da sa vselijako ;)

...lalala...

ja by som mu to chcela vracat len..ja som taka ze ked na mna niekto takto ide tak sa zaseknem a potom som stale ticho..ja som taka hanblivka strasna neznasam to na sebe..

ten jeho kamarat nema priatelku..uz celkom dlhu dobu..je pravda ze kym sme spolu neboli chodieval s nim viac von..tak mozno je to naozaj pre to ze ziarli..

vejva

ten kamarat ma svoju priatelku?Alebo on nema?ja som mala taky isty problem ale az nato ze ten priatel by som povedala ze zacal na mna ziarlit ze uz ten moj chlapec teraz uz tedajsi manzel s nim prestal chidit na discoteku viac casu venoval samozrejme mne ako jemu a to su mu ocividne nepacilo.Tak mozno aj tu je ten problem a dokonca ho nahovaral ze ked som sla uz domov ze on mu volal aby isli na discoteku lenze samozrejme mu to nevyslo moj muz mal o mna zaujem a kaslal na kamarata.

User_37597

ano ja.moj priatel ma kamaratov takych ze aj prasa je od nich slusnejsie.
ja som to tiez zazivala.a su okamziky kedy sa mi ich podari zotriet,naspat im vratit uder alebo sa proste na to vyserem lebo oni stale o jednom tocia alebo do toho zakomponuju taku pi.ovinu az sa mi s toho postavia chlpy na nohach...takze snaz sa mu to vratit naspat alebo to ignoruj.