Aký parfém použivate?

salonka

Ja som si z notina.sk tiež niekoľkokrát objednala parfum pre mňa i pre manžela a zatiaĺ sme nemali zlé skúsenosti, čo neznamená, že sa to nemože stať. Ale po jednej zlej skúsenosti to zovšeobecniť mi nepripadá práve fér. Ale každý má samozrejme na svoj názor peávo

mirabelll

Ahojte, ja používam parfém Olympea od Paco Rabanne a môžem ju jedine odporučiť..nádherná ženská vôňa a cenovo si myslím, že úplne prijateľná. Čo sa týka mužskej vône tak manžel používa od Paco Rabanne Invictus parfém. Obe vône sú krásne no nesadnú každému..myslím si, že každí by si mal svoju vôňu vyberať osobitne, aby sa náhodou nestalo to, že bude nespokojný aj keď ju toľko ludí predtým odporučilo. Najlepšie je ísť do parfumérie, odskúšať a kúpiť.

Uz nikdy viac

Reklamovala som, vratili mi peniaze. Tieto veci radsej po internete nakupovat nebudem. Aspon nie tu, na Slovensku.

voňavka

Su to druhotriedne parfumy. Vone su podobne, ale nie original preto tie ceny. Kto chce kvalitu, zvoli si parfumeriu to je jasne. V tom eshope kupis macku vo vreci.

christine2

tak ja neviem, vzdy som nakupovala parfemy v parfumerii ale uz tam nekupujem roky- jednoducho preto, lebo je to predrazene. To ze ti parfem nejak "smrdi" ako ty popisujes, je mozne tym, ze bol zle uskladneny a jednoducho je to pokazeny vyrobok- nikdy sa tinestalo ze sa kozmetika doma pokazila? mne mnohokrat, hlavne ked som mala vonavku polozenu na policke pri okne, myslim ze od slnka proste zmenila farbu a vonu. Trosku sa zamysli, a ak to bolo take strasne ako popisujes tak si to mala jednoducho reklamovat- to as bezne stava aj v inych obchodoch nie?

Uz nikdy viac

Angel , akoze ktovie co som si objednala? Parfemy kupujem viac ako 20rokov takmer po celom svete. Toto bol taky pokus, ktory nevysiel. Ta vona je ina, citit tam lieh, neviem, mozno po zaruke preto tak nizka cena. Kto je spokojny nech tam nakupuje. Ja pisem o svojej skusenosti s tymto eshopom.

ANGEL-DEMON

uz nikdy viac.... ktovie čo si si objednala... kedze 98% z nás sme s notino.sk spokojní/é.... a že ti prisla vona v kartonovej krabicke,... hahaha som sa zasmiala.. a ako ti ju asi mali doručiť? ci parfem okrem kartonu bol v "pukajucej folii" alebo aj nabytok som si objednavala cez net a prisiel mi v kartone zabalený...
ako to maju podla tvojej logiky bezpečne, bez poškodenia vyrobku doručiť..?!

Uz nikdy viac

Nedavno som si objednala parfum z notino.sk, co je novy nazov pre parfums.sk

Katastrofa!
To, ze mi prisla flasticka zabalena v kartone ani tak nevadilo, ale ta voňa! to bol humus zriedeny liehom
s parfumom to nemalo nic spolocne a kedze tu vonu kupujem v parfumerii presne viem ako vonia. No toto bol farebny lieh, vona slaba ale neidenticka, proste smrad a šmejd