co s myslienkami

Príspevok v téme: co s myslienkami
Matulqa

Mam v hlave vela myslienok potrebujem aby ste vyjadrili svoj nazor mozno mi to pomoze ich trosku usmernit.

Moj priatel je typ chalana, ktory je skor menej spolocenskejsi. Nerad chodi na akcie kde je vela ludi. Najblizsie sa chysta svadba mojej sestry kde je tiez pozvany (samozrejme). Na zaciatku sa vyjadril, ze chce ist do rodiny, ale teraz tam ide len z povinnosti ku mne. Pre neho to nic neznamena, ze bude medzi vela ludmi kde je vacsina cudzich. Ja viem ake je to ked niekto ide niekam len preto, ze musi. Cely cas pozera na hodinky kedy to skonci. Hovorim mu nech nejde ked nechce lebo mi pokazi cely den kedy sa ja tesim z mojej sestry.

Tento isty pripad nastal pred casom ked sme sa bavili o nasej svadbe. Najprv mi vravel ze ma prekvapi ze to bude romanticke tak som sa tesila. Po case vysvitlo, ze jemu je jedno ci bude svadba alebo nebude, ze su to len starosti a nema tolko radosti z toho ako ja. Zase to vyznelo, ze to robi len z povinnosti ku mne. Potom sa ani ja nedokazem z toho tesit ked viem, ze je to pre neho len "utrpenie". Nieco co musi a nie ze urobi lebo to chce zo svojho vnutra. Ked ma poziada o ruku nebudem stastna a pokazim tu chvilu viem to uz teraz lebo mi hlave budu behat tieto myslienky.

Co si o tom myslite? Som vadna alebo co mam robit?

Matulqa

Deee to o tom teseni s z ich "hraciek" poznam. Z noveho disku do compu sa vie viac tesit ako z tohto. Ked ja chcem aby sa tam dobre bavil. Mozno to inak vypali a bude spokojny. Este som mu ako prekvapenie k narodkam chcela kupit novu koselu aby sme pekne ladili ale neviem ci to urobit alebo nie. Viem ze sa mu zide ale sam si ju kupit nepojde. Tak asi to risknem, urobim radost aspon sebe ze bude fesak.

Deee

Muzi maju trosku odlisne myslenie ako my zeny, ale tak to je a nemozno im to zazlievat, vies ako sa tvaril moj manzel ked som mu ukazala svadobne topanky? Ze jej pekne, ale keby som ho pozvala na autosalon ocka by mu ziarili ako neonky, chapes? Kazdy mame svoje...jasne, ze ani moj manzel sa nehrnie do rodinnych oslav, ale ked treba mojej maminke kedze je uz sama v niecom pomoct rad pomoze, svadbu som vybavila tiez viac menej sama, mna to bavilo, manzel vybral dovolenku, vacsinou hundral, ze moze byt skarede pocasie a nestihneme odlet, hotel bude na nic, vsetko dopadlo super, zaklad je ze ta lubi a v rozhodujucej chvili podrzi, a ze sa nevie tesit z tvojej novej bluzky rovnako ako ty este nic neznamena

Matulqa

beskyd... pre mna svadba dost znamena. A na svadbu si pozvem ludi ktori ma maju radi hadam. Neviem co tu pises o ohovarackach a podobne. Na svadbu a zivot bez svadby mam svoj nazor ale moj prispevok nie je na temu priamo naco je svadba a podobne veci ale co s pocitmi ktore mam.

beskyd

sak a naco vam je svadba? zbytocne teatro zakladajuce majetkopravny vztah medzi ludmi v tom case ovladanymi emociami. okrem toho na tych kadejakych spolocenskych akciach rozneho typu mas aj tak samych slizakov, falosne usmevy, ohovaracky, dristy do prazdna o nicom, pozy.. treba chapat ze nieco take nemusi naplnat kazdeho a napriek tomu to nevypoveda o tom, ze by charakter dotycneho mal mat nejaku vadu. ludia vyhodia kopec prachov za svadby a ptoom je problem ze nie je na poriadnu dovolenku vo dvojici, na zariadenie do bytu/domu, rekonstrukcie, opravy atd., hlavne ze su spolocenski:)