Prečo ma všetky ženy chcú?

Príspevok v téme: Prečo ma všetky ženy chcú?
exot

mam 24 rokov a uz asi od trinastich ma vsetky zeny okolo mna obtazuju svojimi trapnymi navrhmi a obletovanim. dokonca aj ovela starsie mi davaju najavo, ze sa im pacim a ze by si to so mnou chceli rozdat. ja ale o ne nemam zaujem. nie som na chlapov, ale toho ustavicneho prenasledovania mam uz plne zuby. co som snad jediny schopny chlap na celom svete? ja viem, ze som pekny, zabavny, pritazlivy a inteligentny, ale to predsa este nestaci na vztah.nestaci, ked je len jeden z paru dokonaly. ked sa mne zena nepaci, tak predsa si s nou nebudem zacinat. vystriedal som uz niekolko desiatok zien, mozno aj viac ako dvesto, neratam to, tak pocet nepoznam. a som uz dokonale otraveny. vsetky zeny su na jedno kopyto. kazda len na mna cumi ako keby nikdy nevidela pekneho chlapa a mysli si, ze aj ja sa pokakam z nej. nebavi ma to uz, najradsej by som sa odstahoval niekde na pusty ostrov kde by boli namiesto zien len skaly a piesok. a nejaky jeden strom, pod ten by som si sadol a mal by som pokoj.

zuzuska

necitala som si vsteky prispevky, hned upozornujem :) ale rozosmiala ma tato tema trosku :) ved pockaj ked budes mat o 15 rokov viac co by si dal za tie zeny :) necuduj sa ze su k tebe take ked ty si sam povedal ze si ich vyskusal okolo 200 cize urcite si sa aj ty spraval ako oni

Excita

Exot: nie som si ista, ci pises pravdu a nevytvaras si tu len vysnivanu identitu, cert to ber...
pekny a pritazlivy clovek, ak navyse nie je hlupy si na taketo spravanie opacneho pohlavia musi zvyknut :-) Niektorym zenam sa sice mozes zhnusit na druhy pohlad istymi povahovymi vlastnostami, ale v tom, aby sa na teba pozreli, im ty nezabranis...

whee_ee

aj.ja Nič nespravíš s tým, že všade sa nájdu aj primitívi ... Tak ako na fóre, tak aj v reálnom živote.

aj.ja

no neviem, z toho mi vychadza, ze vlastne si moze kazdy pisat co chce, klamat az sa hory zelenaju a vymyslat kolko mu len fantazia dovoli. ale potom ak je to tak, tak naco su vlastne taketo fora? ked sa tu clovek nemoze spolahnut na to, ze to, co je napisane, niekto aj mysli vazne. naco mam odpovedat a zabijat cas pisanim mojho nazoru, ked vsetko je to mozno len blba hra. myslela som, ze fora su na to, aby si ludia poradili, povzbudili sa, povedali pripadne svoj nazor a tak. ja som asi fakt strasne naivny clovek. smola.

Laurina22

Whee_ee ja som to tuz minule pisala,co sa stalo mne,som isla okolo par chlapov a jeden na mna zakrical,doslovne:"Tuto by som tak ... do r..." Ehm,domysli si...

S tym plieskanim po zadku?To raz urobil kolega,mali sme firemnu akciu a mal vypite.Pleskol ma po zadku pred par ludmi,ale chlapec taku facku dostal z otocky,ze sa hanbil este mesiac.

whee_ee

keď nie si registrovaná, tak si ju môžeš meniť, je to jedno, čo do toho políčka napíšeš, len sa to nesmie zhodovať presne s prezývkou, ktorú má niekto registrovanú :)