Probioticke tampony - mate skusenosti?

lucka123

ja som si dnes kupila probioticke tampony ellen normal 12 ks za cca 10 €. odporucil mi ich moj doktor kvoli tomu, ze mam vysoke ph a som tak viac nachylna na infekcie... vraj ich mam pouzivat vzdy ked pojdem na kupalisko a namiesto obycajnych tamponov... avsak cena sa mi zda prilis prehnana :-/ snad aspon pomozu

sumsumienka

Ohou, prave som na nete nasla, ze 14 kusov mini tamponov sa pohybuje okolo 9€... je to dost vela, nemyslite? :D Asi sa na to vykaslem, kupim si obycajne probiotika v lekarni.

jankaaaaaaaaa

tak na prevenciu skor probiotika co sa uzivaju normalne a pravidelne , nejake doplnky vyzivy alebo take nieco. aspon podla mna

sumsumienka

Takze, co vy na to? Mam za ne vyhodit peniaze, alebo radsej investovat do normalnych probiotik? Ja nemavam caste zapaly posvy, raz za rok mam mozno mykozu, ale to len vynimocne, ked sa stalo, ze som bola na cestach a nevymenila si vcas pradlo. Alebo zo zleho materialu. Inak nie. No ale viete, dolezita je aj prevencia, tak preto som chcela vyskusat. Neviete, kolko stoja?

silviklh

presne ako pise jankaaaaaaa,ja so mtiez mala stale problemy tam dole,tak ma poslala gyn ku imunologicke,aj m ibral ikrv,ale mala som aj tak vsetko ok,a teraz beriem sem tam probiotika a candivac so mbrala dve balenia (tzn. pol roka) a naozaj ucinkuje

jankaaaaaaaaa

a toto je odpoved gynekologa, teda niesom gynekolog ale presne to sa raz pytala nejaka zena v poradni a gynekolog jej odpisal ze treba posilnovat imunitu zvnutra a treba mat probiotika v zaludku a nie v posve

jankaaaaaaaaa

to ze mas opakovane zapaly v posve znamena ze mas oslabenu imunitu a mas nejaky problem vo vnutri v tele. treba navstivit alergologa, imunologa atd. probioticke tampony neriesia nijako pricinu vzniku, mozno pomozu pred jednou infekciou ale tie sa budu dalej vracat

miskaBB

dik za rady, bez vas by som nevedela. mam 27 rokov a problemy uz 5 rokov. pre vase info, skor nez mi tu zacnete kazda radit...toto nie je tema o imunite, ale o tamponoch ellen, tak laskavo k veci. sorry za podrazdenost,ale mna uz vytaca, ako ma kazdy pouca, pritom som pre svoju imunitu urobila ovela viac, nez siahaju vase vedomosti.