Ake mate skusenosti s HAK Belara?

romanka

ahojte!ja som zacala pred mesiacom s belarou a moja skusenost?soms nou velmi spokkojna!je to moja prva antikoncepacia a velmi mi upravila plet nemam ziadne bolesti pri menstruacii!som snou velmi spokojna a dokonca som sa aj niekde docitala ze je najmenej hormonlana na trhu ...a to je velka vyhoda!:)

**majka**

milá edibedi! vieš ono je to s HAK dosť individuálne, Belara je už moja tretia antikoncepcia, mne sadla, ale poznam ženy, ktorým nevyhovuje. Veď uvidíš a keď s ňou nebudeš spokojna, tak ju jednoducho vymeniš a hotovo:)
prajem veľa šťastia!

leelka

Ahoj, ja beriem Belaru a som s nou spokojna, zlepsila sa mi plet, menstruacia ja slabsia a kratsia, bolesti pri nej su ovela mensie.Ani som nepribrala.Jedno co ma trapi, ze odvtedy ako ju uzivam som mala parkrat zapal.

**majka**

Aj ja beriem Belaru uz pol roka, som s nou spokojna, az na to,ze mavam dost casto spinenie, ale za to mam hrozne slaby menzes (co je vyhoda) a este musim povedat,ze u mna mala velmi priaznive ucinky na plet. Ale prsia nezvacsuje:)(co teda ja ani nechcem):))

lulka

Ja ju berim viac ako rok a som s nou maximálne spokojná.6iadne priberanie,špinenie mimo menzesu.toto je moja 4 antikoncepcia a som s nou najspokojnejšia

edibedi

Ahoj, mne ju tiez teraz predpisal doktor, tento tyzden ju zacnem brat. Uz som presondovala vsetky mozne stranky, kde by som sa dozvedela o nejakych skusenostiach. Vacsinou som sa docitala o dobrych skusenostiach (chudnutie, narast prs, priaznivy ucinok na plet). Chcela som nieco konkretne ale nikde som nic konkretne nenasla. Ak budes mat skusenosti, tak mi prosim napis. Ja ti hned dam vediet, ked uz ju zacnem brat.