naj antikoncepcia na akné

sumsumienka

ja beriem Chloe, teraz som zacala brat druhy mesiac, no akne sa mi uz vylepsilo, skoro takmer vycistilo... no neviem, ci ju tiez nezmenim, staci, ze ju vezmem na prazdny zaludok alebo malo jem, a potom sa mozem zblaznit, tak mi je zle, niekedy aj dva dni vkuse..a bolieva ma hlava obcas...

jankaaaaaaaaa

su hak ktore vodu nzadrziavaju ale nemaju taky efekt na plet ako tie co zadrziavaju vodu. a ak ta boli hlava casto tak je pre teba vhodna len ultranizkodavkova hak a ta na plet neucinkuje

summer2

ahojte! Toto zaujima aj mna...ja som este nikdy neuzivala HAK, lebo sa bojim vedlajsich ucinkov ako su bolesti hlavy a celulitida. Lebo hlava ma boli aj bez toho a vacsina kamaratok, ktore uzivaju hak maju celulitidu..cim je to sposobene?? ako sa da zabranit zadrziavaniu vody??...dakujem

fsafv

Ahojte ak by mal niekto záujem, mám na predaj lieky ROACCUTANE - na akné (20mg a 10mg balenie), už ich nepotrebujem, minula som desať liekov z každej krabičky, takže miesto 30-tich je tam dvadsať.
Treba ich minúť do októbra 2013.
Ak by mal niekto záujem ozvite sa mi na 0911/024681, alebo na mail foolish@pobox.sk