kupa z bazaru

Príspevok v téme: kupa z bazaru
dzejk

Predal som mp3ku na bazari. mne normalne fungovala ale kupil som si mobil s dobrym prehravacom tak mi bola nanic..bola pomerne malo pouzivana ale uplne bezproblemova, predtym ako som ju poslal, som ju este vyskusal.. chlapik co ju kupil mi po par dnoch pise, ze nieco nefunguje a pyta odo mna adresu aby mi ju poslal spat. neviem, ci posta s balikom nezaobchadzala najlepsie, alebo co sa stalo, ze zrazu nefunguje (alebo len panovi nevyhovuje??)..mal by som teraz od neho spat kupit pokazeny prehravac??

lost

nj, vitaj v realite :((

este ze to nebolo velmi drahe..

idealne je to asi otvorit na poste,ked niekto kupuje cez postu.. a postarka ako svedok ze tam napr nie je muka (aj take sa stavaju, ludia davajte si pozor :) )

ale ci funguje alebo nie mp3 prehravac :/ to postarka asi nedosveci...

dzejk

predal som ho za 10 eur plus postovne, takze nic moc, ja len ze poslem funkcnu vec a dostanem ju spat pokazenu?? no dobre nebudem spekulovat..nabuduce si rozmyslim tu postu

lost

ano toto je problem posty... nedavno som predal jeden pc a riesili sme to vyhradne osobne, lebo postou, ee...

a nefungoval mu hned ako to otvoril? ale tak ono... eh.. sme na slovensku a ktovie aky je to clovek..

snad ten prehravac nebol za vela $$, kazdopadne porovnaj si seriove cislo, ci ti nepredava spat nieco ine..