je to mozne?to je az hrozne...

Príspevok v téme: je to mozne?to je az hrozne...
notototo

dala som sa naschval len tak na pokec do miestnosti sexzoznamka a napisala som na nastenku,ze vsetci muzi zadany sem.chcela som vediet,kolko zadanych muzov bude chciet nieco so mnou.za necelu minutu mi prislo 24 sms az som tomu nechapala,ako mozu muzi byt taky ze dokazu podviest svoju partnerku?myslite si,ze aj zeny su take?pri pomysleni,ze moj muz by take nieco spravil a tajil a ze ja by som o tom nevedela asi by ma porazilo.smutne je to

blondula

jaaaj azetacke casy :DDD mala som kedysi profil a aj nejake fotecky moje a musim povedat,ze som dostala za tie 3 roky co som tam bola niekolko desiatok navrhov na "diskretne" stretko !!! az som nechapala ako je mozne,ze si nejaky "SEDLAK" moze mysliet,ze mna by mal za milenku !!!!! dokonca aj fotky mi poslali.ja som bola vtedy v Rakusku,takze zeby to bolo este lepsie :DDD ale musim povedat,ze som tam spoznala moju lasku.tiez tam mal profil a bez fotky,takze som sa sialene zalubila do muza bez tvare :D az po par tyzdnoch som ho videla cez skype a som skoro omdlela od uzasu ze aky krasny je :DDDD takze baby,kis-kis bee bee,fotku Vam urcite neposlem,lebo ani on tam uz profil nema :DDDD ....

lost

ale to nemozes takto brat :)

na sexzoznamku na azete a/alebo na aze tchjodi 90% takych ludi

to je ako keby si sa v komarne pytala ci maju radi Janka Slotu :)