znamienko a chlpok

Príspevok v téme: znamienko a chlpok
monka

prosim vas,mam na lici znamienko vo velkosti hrasku,ale nie je vypukle. vyrasta mi z neho chlp. chcem sa opytat,ci si ho môzem vytrhnut. nie je to nebezpecne? alebo radsej odstrihnut? nerada by som si sposobila nejake rakovinove bujnenie,a ten chlpok mi vadi,lebo urcite je zname,ze je dlhsi a tmavy.dakujem za rady

jaeny

áno aj pred operáciou,potom asi tri roky bol pokoj a teraz mi vyrastá hrubý chlp,vždy ho vytrhnem a mám pol roka pokoj

jaeny

dievčatá,fakt mi vyrastá chlp tam kde boli znamienka ale ináč jazvy nemám žiadne,to je sranda,nekecám,po operácii som to natierala čajovníkovým olejom Tee tree oil od Dr.Mullera

monka

ankaaaa,
a nebojis sa,ze si poskodis aj to znamienko? nie je to nejako prepojene? mas to overene,ze sa to moze?
ethel,aj mne sa to zda cudne...tie moje vyrezane boli vypukle a na tych chlpky nerastli,tak to neviem s istotou.

ethel

monka,ja síce naverím,že tam zostanú rásť chlpky ako písala jeany...To si fakt nemusíš dať vyberať taký drobizg..

monka

dievcata, vdaka vam.
ethel,teraz pozeram,co som napisala! to znamienko je ako spendlikova hlavicka,nie hrasok, a uz som si ten chlpok odstrihla! tak som zvedava,ako to bude.netreba mi ho odstranovat,ked je take male..mrzi ma,ze som urobila taky preklep..myslela som na to,ze ako dobre,ze nie je ako hrasok,kto vie,kolko chlpkov by potom z neho rastlo,a aj som to napisala :-(
davala som si jedno na pleci vyrezat,rovno na mieste,kde mi ho zosuchavali ramienka podprsenky,a mam hroznu jazvu.lekar to dobabral,preto by som sa bala davat si odstranovat nejake na tvari..zvlast,ked je tak male. len ten chlpok som chcela poriesit.
jaeny,nevedela som,ze tie chlpky tam ostanu rast.asi to zalezi od toho ako hlboko ho odrezu?

jaeny

monka,ja som mala tiež znamienka na brade dve,dala som si ich vybrať a znova tam vyrastaju chlpky,vždy ich pinzetou vytrhnem a mam na pol roka pokoj,ináč jazvičky mi tam nezostali,preto sa neboj