Problém

Príspevok v téme: Problém
liska2598

Neviem čím to je, ale v poslednom čase si začínam uvedomovať viac, že môj priateľ je veľmi lenivý, vlastne som s ním dlhší čas, ale nikde sme neboli. Neviem či to len ja tak v nímam, ale pomaly a isto ma to začína unavovať? Ako ho mám donútiť nejakej aktivite? Som z toho zúfala... Najradšej by so mnou sedel doma, a nikde nešiel... :(

liska2598

lulu sme spolu 4 roky, no keď mám ísť s niekym iným vonku tak to, tak je nervózny a naschval mi kazí stretnutia. a hrával hokej aktívne.

fidorka2 áno veď ja hľadám, ale niekedy je to hrozné a ma to obmedzuje keď je taký lenivček..nevravím že ja som vzor pohybu ale rada chodím vonku .... len vieš niekedy sa nedá vyjsť každému hneď v ústrety

lulu22

fidorka, máš pravdu. a preto, ak sú spolu dvaja rozdielní ľudia-aktívny a pasívny..ako liska a jej priateľ-tak buď sa jeden druhému prispôsobí-ako ona jemu-a klape to..alebo to potom jedného-toho čo sa stále prispôsobuje,prestane baviť a rozídu sa. a vidíš sama, že lisku to prestáva baviť. pokiaľ on sa aspoň raz za čas nepremôže a nepôjde s ňou niekam a nepoteší ju tým, tak iné východisko nevidím.

liska,

aj ten môj je športovec a je pravda, že to skôr on ťahá mňa von :) a som tomu rada. škoda, že ten tvoj, aj keď sa venoval športu, je taký. čomu sa venoval?
a ako som pochopila, ste spolu už nejaký ten rok?
alebo vytiahni na korčule kamošku/kamoša a uvidíš jeho reakciu.. nech vidí, že ty nemáš chuť trčať doma, keď je vonku super počasie!

fidorka 2

Ľudia sme rôzni a máme rôzne povahy a preto jeden rád chodí von, hocikde len nech nemusí byť doma a druhý si radšej užíva pohodlie domova a radšej relaxuje pri dobrej knihe pri tv alebo PC. Je ťažké dohodnúť sa na programe aby obom vyhovoval, no treba hľadať nejaký kompromis.

liska2598

lulu22

náš deň? :D do 5 je doma a potom ideme ako tak na prechádzku aj to trvá možno tak hodinku, lebo jemu sa nechce.. do kina? :D prosím ťa to už ani poriadne neviem čo je, lebo on do kina nepôjde, môže si to pozrieť aj doma v pohodlí. K vode tento rok sme ani spolu neboli, lebo stále tvrdí, že nie je na to počasie, alebo že nemá peniaze, alebo že si mám ísť sama. A na spoločnej dovolenke sme ani v živote neboli :D čo ti poviem.. dosť nudné a mňa prechádza všetká dobrosrdečnosť, optimizmus že sa niečo zlepší, len on je lenivejší a lenivejší
a korčule? :D tie mi tak schnú doma v skrini, lebo on vlastne nemá korčule, ale tvrdil, že si ich kúpi a pritom sa nemá k činu a s bicyklom sa nevypráva.

tak, že mi to príde trošku aj ako irónia, že ja som kedysi cez leto ani doma poriadne nebola, lebo som bola buď na horách, na kupku, na korčuliach, len aby som si mohla užívať krásne počasie ... ako sa vie človek prispôsobiť až mi je zo seba smutno...
a ešte niečo on je bývalý športovec, a myslím si že keď niekto je bývalým športovcom, tak to nemôže byť lenivý .

lulu22

liska, ešte by ma zaujímalo, že ako vyzerá u vás bežný deň-večer, keď ste spolu? to ste len doma a čo robíte?? ani do kina ho nevytiahneš?

moja sestra mala taký vzťah 1,5roka..on bol domased, ona by najradšej niekam chodila..za ten čas boli raz na výkende v Prahe, možno raz sa kúpať a sem-tam išli na prechádzku k Dunaju-aby sa nepovedalo..vrchol všetkého bolo toto leto, keď bolo krásne a ona chcela íst k vode, že čo budú doma na byte, keď môžu íst na slniečko..no on je unavený, jemu sa nechce a lapel a hral hry pri pc.. tak vtedy si povedala dosť! myslím, že by si mala priateľovi povedať, že ti to vadí, a že ak to nezmení, bude koniec.. veď treba mať aj nejaké aktivity spoločné okrem sexu a ležania :D :))

lulu22

no ako to tu tak čítam, tak som rada, že mám aktívneho priateľa.. teda ja hovorím, že vylehávať človek môže cez zimu abo keď je vonku zlé počasie.. a tak aj konám, keď máme čas, ideme buď behať, korčulovať, alebo len tak sa na dlhú prechádzku :) to mám rada, vtedy si človek prečistí hlavu a dobre sa porozpráva, lebo keď sme doma a ležíme, väčšinou zaspíme :D

liska2598

aj mne sa to stáva, že chodí za kamošmi sám,nežijeme spolu, ale keď má ísť za kamarátmi tak ma ani nepozná ... tieto dnešné vzťahy sú veľmi zložité