Je možné tehotenstvo? alebo čo to môže byť?

Príspevok v téme: Je možné tehotenstvo? alebo čo to môže byť?
lejduska

Ahojte, s priateľom sme mali viackrát nechránený pohl. styk (v poslednej dobe sme menej opatrní:) Pred 3 týždňami mi zo zdravotných dôvodov brali krv na hcg čo ukázalo nulovú hladinu. Menštruácia mi mešká skoro 2 týždne ale dnešný test bol negatívny. čo sa týka príznakov prsia ma pobolievajú len mierne slabučko ale zhodila som pár kíl ako to na začiatku tehu býva. Ak máte podobné skúsenosti poradte, čo to môže byť? pred týždnom u gynekológa som nechcela hned vyvolávačku a najbližšie k nemu môžem ísť až v utorok. dakujem za rady

lejduska

aha:) tak to je ponekud iny pripad než ten môj samozrejme žijem v tom, že test pokiaľ je žena tehotná má byť pozitívny, ja môžem očakávať už len nejakú chorotu.

blondula

ja som test robila az pri skoro druhej meskanej menstruacii a hned po "sekunde" jak som ho ponorila do mocu bol pozitivny.neverila som,lebo stale som myslela,ze mam pokazeny zaludok,kedze som sla za priatelom do Spanielska,nova strava,voda... a bol aj bujary silvester :DDDD on vravel uz davno ze som tehotna,lebo to "citil" :DD potom som po par dnoch robila druhy,aj ten pozitivny a do tretice som uz musela jednoducho uverit,k tomu som mala asi vsetky "negativne" tehotenske priznaky :DDD

lejduska

jankaaaaaaaa mozno som sa nepresne vyjadrila ale aj tak sa ma to dotklo dala som si 2 pohare vina potom som zistila ze som tehotna a mesiac nato som potratila:/ (ale nemusim sa tu spovedat)
blondula viem ze urcite tam musim ist len dovtedy zbieram nejake tie informacie. a ty si mala test pozitivny? alebo si ho nerobila? co ak mi bude chciet dat vyvolavacku? pred tyzdnom som ju odmietla

blondula

ultrazvuk to ukaze az po par "dnoch".ale sak normalne vysetrenie na "koze" :D mne sa stalo uz asi 2-3 razy ked mi meskal menzes,doktorka ma vysetrovala a povedala,ze aj by to vyzeralo na tehotenstvo a poslala ma na sono.ak by si tehotna bola,tak vo vnutri si taka "zdurena,zahlienena" :DDD aspon mne to tak povedala ta moja "dochtorka" :DDD

jankaaaaaaaa

prepac, asi som zle pochopila tvoj prispevok o potrate a vine..
skus si este urobit jeden test, alebo nech ti zase spravia test na hcg u lekarky a budes mat vacsiu istotu

lejduska

tiez si myslim ale ultrazvuk neukaze tehotenstvo az po cca 5 tyzdnoch??? a neviem o com tu stale tocis lebo je pravda, ze mam 2 nicky a na jeden som zaregistrovana a teraz mi to nejak blbne ale v zivote som taky prispevok nikde nedala lebo nikdy by som nechcela potrat!ano potratila som ale samovolne a bolo to pre mna tazke, a teraz su moje kamosky tehotne a mne je hrozne, ale nebudem sa tu lutovat vsetko sa da prezit. ale ked citam tieto prispevky idu mi slzy do oci lebo ja som hladala len podobny pripad, skusenost alebo radu a nie vycitky za nic!

blondula

tak potom musis len cakat a ako som pisala,pri gynekologickom vysetreni by uz lekarka asi vedela ci tehotna si...

lejdyyyy

coooooooo TAK SI TO PRECITAJ PORIADNE!! dost som sa preto trapila a este ma na nete bude niekto urazat! V ZIVOTE by som nechcela potrat narocky..furt sa z toho neviem spamatat a bojim sa dalej, moje kamosky su tehotne a je mi hrozne. ked si spomeniem na potrat placem a teraz mi tiez neni super ked citam toto! nemilujeme sa len preto aby sme mali babo ale pozor nedavame lebo by sme ho prijali.ani sa snazit ani nesnazit nechat tak ako pride len neviem co to teraz znamena ten moj stav

blondula

to vazne ?? tak to potom si zmen nick na "lajdacka" ... ak si potratila narocky a zase si si narocky nedavala pozor.... ani sa nevyjadrujem,bo by som hresila jak pohan !!!!

blondula

na zaciatku tehotenstva sa chudne z dovodu vracania.ja som tak zhodila 10 kilov za 3 mesiace.vracala som vkuse !!!! dobre,ze si si nedala vyvolavacku.v pripade,ze tehotna byt mozes,vyvolavacky to "podporuju" :D chod nabuduce k lekarovi.ak ta bude vystrovat,mala by uz "citit" nejake zmeny tam dole.ja som mala hned od meskania menzesu hustejsi vytok...