Dobry/a Gynekolog/icka v Bratislave?!

michallinca

Babulky idem sa nastahovat do Bratislavy a kedze tam planujem uz zit nastalo (ak sa teda nic ine nestane) tak postupne si tam potrebujem povybavovat aj vsetkych doktorov. Medzi prvymi si chcem povybavovat gynekologa pretoze mam dost casto problemy ako zapaly a podobne. Vedeli by ste mi nejakeho poradit?

veronika89_8

Iva Gliva!!!! Tetno tvoj vymysle uz vidim 2X podla mňa si si to cele vymyslela lebo mi to k ponovi doktorovi nejde chodim k menu od svojich 15 rokov vzdy bol mily a nic nezanedbal mala som aj zdravotne problemy a pomohol mi z toho sa dostat a tak isto som s nim spokojna aj teraz ked som tehotna. Len ho ociernujes nic ine

Iva Gliva

Milly najhorší lekár akého som kedy stretla. Prišla som k nemu, keď som otehotnela na odporúčanie kamarátky. Na začiatku všetko prebiehalo v úplnom poriadku, takže som bola spokojná. Trochu ma len udivilo, že návšteva trvala veľmi krátko a zadal mi len pár otázok, avšak nikdy ma neskontroloval. Keďže to bolo moje prvé tehotenstvo, usúdila som, že je to asi normálne. V polovici tehotenstva mi stúpol krvný tlak a začala som opúchať. Celý čas som mu tieto problémy nahlasovala, ale on neustále tvrdil, že opúchanie je počas tehotenstva úplne normálne a je to geneticky dané, čiže určite to mám po mame. S vysokým krvným tlakom ma samozrejme poslal k druhému „super“ lekárovi, ktorý mi povedal, že tlak 130/90 je v poriadku a poslal ma domov. (Dr. Igor Vozár). Na každej návšteve u gynekológa som mu čoraz viac rozprávala o väčších opuchoch a takisto o tom, že čím ďalej tým menej cítim pohyby dieťaťa. On sa absolútne neunúval ma skontrolovať a neurobil ani USG. Na konci Februára mi vyskočil krvný tlak na 150/90, dieťa som už skoro vôbec necítila a veľmi som opuchla, tak som k nemu rýchlo išla. ZNOVU nespravil vôbec nič, ani USG, ani kontrola, a nepozrel ani či je všetko v poriadku s dieťaťom. Jediné, čo spravil, tak ma poslal k internistovi, ktorý v ten deň ani neordinoval. Bol Piatok, a tak som sa mohla k nemu dostaviť až v Pondelok. Rozhodla som sa už ďalej nečakať a v Sobotu som išla sama do nemocnice. Tam sa ukázalo, že je to so mnou a s mojim dieťaťom už veľmi zlé. 27.Februára som predčasne musela porodiť cisárskym rezom. Neskôr mi lekári oznámili, že to už bolo tak zlé, že som mohla zomrieť. A moje dieťa? Narodilo sa s váhou 920gramov a od začiatku muselo bojovať o život. Bohužiaľ, kvôli predčasnému pôrodu mala 3.stupeň intraventrikulárneho krvácania a začala sa jej dostávať voda do hlavy. Do konca života bude chorá. Aby mohla normálne fungovať, bude musieť podstupovať rehabilitácie. Keby som počúvala toho lekára a čakala na návštevu u internistu, tak som tu nemusela byť ani ja ani moje dieťa. To nie je lekár! Vyhýbajte sa mu širokou okľukou!

talentmania

Prislo mi to" picni" dost take ako by som tu niekoho otravovala a mam si to vygooglit.Tak neviem mohla si napisat ze zadaj si to do googla ale vravim v pohode nic sa nestalo:))))Budem to brat ze to bol len preklep:))

Weva

Jasne, ved ja som to nemyslela v zlom... ono jedna vec je brana c 12 a druha obcas najst v komplexe ordinacii tu spravnu. Drzim palce - len som sa snazila a Ty hned ze aka blba odpoved :-P

talentmania

Tak nevyzera to zlozito vyzera to ze to je mala ulica ale tak pre istotu ci sa tu na fore nenajde niekto kto tam uz bol a rovno mi povie ano pojdes hnet do prava a tam najdes hnet zltu budovu a to je ona napr.ale vravim nevadi najdem to aj bez toho:)))

Weva

Na tejto adrese:
Cigáňová Viera MUDr.‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
Krkošková Eva PhDr.‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
Lekáreň Elán‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
MUDr. Adrián Krátky‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
MUDr. Andrej Zahradník‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
MUDr. Edita Vávrová‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
MUDr. Ľubica Bakalárová‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
MUDr. Zuzana Hrabčáková‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
Očná optika VENI s.r.o.‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
Poliklinika Petržalka‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
Prevencia A Zdravie S.r.o.‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
Spoločnosť pre pomoc paraplegikom‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
Stredisko prof. Jána Červeňanského, s.r.o.‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
Tomová Eva MUDr.‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
Zdarileková Ľubica MUDr. - Súkromná Zubná Ambulancia‎ -
Ak chcete pridať hodnotenie, prihláste sa
Zdravotnícke Pomôcky A Lekáreň Magma‎ -

Weva

no ja ked som to tam hodila a priblizila tak mi to napisalo, ze tam stoji 80, 88 a 506 a i lokalitu zastavky, nevyzeralo to zlozito tam trafit. Po Rusovskej ceste dalej (ono zalezi z ktorej konecnej ides)

talentmania

No presne neviem ci to bude tym ze su to muzi alebo co a nevedia si drzat usta ale tak ja nemam problem vravim s gyn.zenou.Bola som uz u dvoch jeden bol moj a druhy ho zastupoval ked mal moj dovolenku a to bolo to iste v tedy som si povedala ze skusim babu a zatial poklepem vsetko ok:)))
Teraz neviem to si mam akoze ja picnut do googla maps ale asi ano ale zase az taka tupa niesom ale hovno mi to pomoze ked mi to tam nakresli len stvorcek ze tu je zaporozska 12 ale neukaze mi cestu od tej zastavky presne ci mam sa pobrat do prava do lava ci rovno ale nechaj tak ja to najdem aj bez blbych rad:)))

Laurina22

Vies co,vulgarne pripomienky,ja neviem,oni to maju asi na kazdu peknu zenu.Lebo ja som mala gynekologa dobreho ale taketo pripomienky mal.Priznavam.

Ale teraz mam noveho,teda raz ma vysetroval jeden z ambulancie a tiez bol taky,ze zabrdal trosicka do mna a mal narazky ale nejak som to korigovala a ten druhy co ma vysetroval ten bol absolutny profik,klobuk dole.Akurat mi povedal,ze mi pristanu saty:-)

Ja sa neviem vyzliect pred zenou,je mi to neprijemne cele to vysetrenie.